• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 35

15459330 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19025172 15459330 Przestronne, eleganckie 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużą loggią w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej 28b.Dzięki dużym oknom w mieszkaniu jest dużo dziennego światła.Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty dobrej...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (61 zł/m2)

2
1
61 m2
2006
15897210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
ROYAL RESIDENCE | Pierwszy najem | taras 27996406 15897210 Perełka na mapie Miasteczka Wilanów - Luksusowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 46 m², zlokalizowany przy ul. Holzera 4. Mieszkanie jest całkowicie nowe, nigdy wcześniej niezamieszkane (PIERWSZY NAJEM) i wykończone w standardzie premium z dbało...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (98 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15884670 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje centrum Miasteczka Wilanów 27708948 15884670 RS Real Estate prezentuje funkcjonalne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w centralnej części Miasteczka Wilanów.Apartamentowiec z 2016 roku zlokalizowany na cichym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (63 zł/m2)

3
1
68 m2
2016
15886035 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Duży ogród, 2 mca garażowe, Zawady 27746291 15886035 RS Real Estate prezentuje piękne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na wilanowskich Zawadach.Apartamentowiec z 2015 roku na kameralnym, zamknietym osiedlu.Mieszkanie składa się z:- salonu z częścią jadalną oraz wyjściem na taras i 140 m ogr...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 100 PLN (75 zł/m2)

3
1
95 m2
2015
15890016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27867353 15890016 Miejsce postojowe 3 pokoje Miasteczko WilanówMieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m², położone w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, usytuowane na ostatnim, 4-piętrze.NAJWIĘKSZE ATUTY?Ekspozycja na ul.Teodorowicza - unikamy zgiełku ul. Franci...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (75 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15859461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27168080 15859461 Oferujemy do wynajęcia przestronny, 3 - pokojowy apartament przy Al. Rzeczypospolitej. Mieszkanie ma 84 mkw i składa się z:- 29. metrowego salonu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, - dwóch przestronnych sypialni, - łazienki z WC (znajduje się ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 PLN (75 zł/m2)

3
1
79 m2
2010
15894432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27942650 15894432 Przestronne mieszkanie usytuowane na wyjątkowym osiedlu Ostoja Wilanów w budynku o podwyższonym standardzie z prywatnym parkiem, placem zabaw przeznaczonym dla mieszkańców. Mieszkanie dwustronne z dwoma balkonami. Bezpośrednio po odnowieniu i częścio...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (65 zł/m2)

3
2
84 m2
2009
15846772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26893296 15846772 Przestronne 83 m² 3 pokoje Miasteczko Wilanów 2 miejsca parkingowe balkonDo wynajęcia w pełni wyposażone, świeżo odmalowane mieszkanie o powierzchni 83 mkw., położone w prestiżowej części Warszawa – Miasteczku Wilanów, przy ul....

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (60 zł/m2)

3
1
83 m2
2006
15887493 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27784499 15887493 Luksusowe mieszkanie z tarasem Miasteczko Wilanów ul. Sarmacka 4BDo wynajęcia eleganckie, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Warszawy Miasteczko Wilanów, ul. Sarmacka 4B.Szczegóły nieruchomościPowierzchnia:...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 160 PLN (95 zł/m2)

3
-
65 m2
2017
15716458 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24512959 15716458 3 pokojowy komfortowy apartament przy ul. Sarmackiej 28 w Miasteczku Wilanów o powierzchni 96 m2, z dwoma dużymi loggiami i ogrodem zimowym, z którego można korzystać również w chłodne dni. Apartament wykończony w wysokim standardzie z dbałością o de...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (68 zł/m2)

3
2
96 m2
2007
15349307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękne 3 pokoje 16503280 15349307 RS Real Estate prezentuje piękne, klimatyzowane 3 pokojowe mieszkanie w zielonej części Wilanowa - Zawady.Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania.Apartamentowiec z windą, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.Inwesty...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 299 PLN (93 zł/m2)

3
1
57 m2
2020
15831474 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26696384 15831474 Nowoczesne mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone na prestiżowym osiedlu Royal Residence w Wilanowie, przy ul. Sarmackiej 27.Najem okazjonalnyBUDYNEKMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim budynku apartamentowym. Osiedle ogrodzone i mo...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (84 zł/m2)

2
-
38 m2
2023