• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 1 213

15897969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28015938 15897969 2 pokoje 29 m² Bemowo ul. Synów Pułku od zaraz Na wynajem funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 29 m², położone na warszawskim Bemowie przy ul. Synów Pułku 5. Lokal znajduje się na 6. piętrze w 11-piętrowym budynku z 1976 roku...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (97 zł/m2)

2
1
29 m2
1976
15801384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wilcza bardzo ładne małe mieszkanie 26239973 15801384 Wilcza jednopokojowe bardzo ładne małe mieszkanie Małe jednopokojowe mieszkanie z małym aneksem kuchennym w centrum Warszawy na ul. Wilczej. Mała bombonierka. Powierzchnia 19m2. Mieszkanie po generalnym remoncie. Bardzo ładnie wykończone i wyposażo...

Warszawa (Śródmieście), ul. Wilcza

2 650 PLN (139 zł/m2)

1
-
19 m2
-
15873103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
GROCHOWSKA OKOLICE RONDA WIATRACZNA 2 POKOJE MEBLE 27512009 15873103 GROCHOWSKA OKOLICE RONDA WIATRACZNA 2 POKOJE MEBLE Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Grochowskiej bardzo blisko Ronda Wiatraczna. Mieszkanie po remoncie. Czwarte piętro w budynku sześciopiętrowym z windą Powierzchnia 42 m. Kuchnia umeblowana i wyp...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Grochowska

3 100 PLN (74 zł/m2)

2
1
42 m2
1960
15889577 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Jurajska ładne 2 pokoje meb;e 27854100 15889577 Jurajska Mokotów Mordor dwa pokoje meble Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Jurajskiej Momotów blisko Mordor, . Czwarte piętro w budynku siedmiopiętrowym. Cicha lokalizacja. Powierzchnia 32 m. Kuchnia umeblowana i wyposażona . Pokój dzienny umeblow...

Warszawa (Mokotów), ul. Jurajska

2 100 PLN (66 zł/m2)

2
1
32 m2
2022
15873087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
SZAJNOWICZA URSYNÓW KBATY DWA POKOJE MEBLE . 27511907 15873087 SZAJNOWICZA URSYNÓW KBATY DWA POKOJE MEBLE . Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Szajnowicza Kabaty w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Czwarte piętro w budynku czteropiętrowym. Cicha lokalizacja. Powierzchnia 59 m. Kuchnia umeblowana i wypo...

Warszawa (Ursynów), ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza

3 000 PLN (51 zł/m2)

2
1
59 m2
2010
15897954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ogród zimowy i loggia | Widok na Wyścigi Konne 28015192 15897954 Szukają Państwo miejsca, które będzie nie tylko mieszkaniem, ale prawdziwą enklawą spokoju? Proponujemy dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją, zlokalizowane przy ul. Bokserskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Mieszkanie ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (74 zł/m2)

2
1
68 m2
2010
15897952 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kilmatyczne mieszkanie na Żoliborzu 28013989 15897952 Słoneczne 35m² w sercu Starego Żoliborza Widok na zieleń BalkonSzukasz mieszkania z duszą, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego lokalu na Starym Żoliborzu - to idealne miejsce dl...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (76 zł/m2)

1
1
34 m2
1950
15889335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27847570 15889335 Rezydencja pod Orłem 135m. Garaż,Mokotów,1 min do metra. 15min do CentrumMieszkanie do wynajęcia – 4 pokojowe, 135 m², 9p, garaż Rezydencja pod Orłem, ul. Bukowińska, Warszawa MokotówApartament na ul. Bukowińskiej 24a, w Rezydencji pod Orłem, 2 minut...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 200 PLN (46 zł/m2)

4
-
135 m2
2000
15897123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w kamienicy przy Parku Dreszera 27995230 15897123 MIESZKANIE DLA SINGLAZamieszkaj przy Parku Dreszera - Twój nowy, słoneczny azyl na Starym MokotowieSzukasz miejsca, w którym wielkomiejski styl życia łączy się z ciszą i zielenią? To świeżo wykończone mieszkanie przy ul. Tynieckiej czeka na swojego p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (73 zł/m2)

2
1
41 m2
1936
15891004 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 Pokoje z balkonem 27884373 15891004 3 Pokoje z balkonem  ul. Wspólna Droga Grochów Do wynajęcia jasne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m², zlokalizowane przy ul. Wspólna Droga na warszawskim Grochowie. Układ mieszkania:Pokój dzienny: przestronny, z wyjściem na balk...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (62 zł/m2)

3
1
73 m2
1970
15888786 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27825384 15888786 Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, przestronne, komfortowe mieszkanie dwupokojowe w Inwestycji Soho Yareal  przy ul. Żupniczej 16. Mieszkanie dostępne od zaraz, położone na parterze w VI piętrowym budynku z 2024 roku na strzeżonym osiedlu z ochroną. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 350 PLN (86 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15888785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27825381 15888785 Mieszkanie na wynajem (Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Bogusławskiego 20) Przedstawiamy ofertę atrakcyjnego trzypokojowego komfortowego, rozkładowego mieszkania w budynku z 1976 roku. Idealnego dla rodzin, pary lub dwóch - trzech niezależnych osó...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (55 zł/m2)

3
1
64 m2
1976