• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 1 213

14168204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Blisko metra przy Ratuszu - Idealne dla pary 2482907 14168204 Bemowo — dwa pokoje przy stacji metra Ratusz.LOKALIZACJA i OPIS LOKALUMieszkanie na osiedlu Shiraz — ogrodzonym i strzeżonym. Mieszkanie ma 56m2 dwa pokoje, kuchnię w aneksie, garderobę i łazienkę. Komórka 4m2 na piętrze i miejsce postojowe w garażu ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (55 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15895401 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27961981 15895401 Oferuję na wynajem 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 mkw położone na skraju dzielnicy Wawer oraz dzielnicy Praga Południe. Lokal znajduje się na drugim piętrze (z czterech) budynku mieszkalnego oddanego do użytku w 2022 roku. Nieruchomość położo...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 PLN (65 zł/m2)

4
2
80 m2
2022
15894515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27944490 15894515 Oferta ekskluzywnaWynagrodzenie biura REMAX pokrywa właściciel nieruchomościDo wynajęcia wyjątkowo bardzo zadbane mieszkanie z balkonem na ul. Puławską 255AW cenie miejsce parkingowe w garażu podziemnymIdealne dla singla lub paryATUTY OFERTYBardzo st...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 590 PLN (75 zł/m2)

2
1
48 m2
2010
15897635 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28007695 15897635 DOSTĘPNE OD 1 LIPCA Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 44 m² Stara Praga Metro Dworzec WileńskiDo wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w zrewitalizowanej XIX-wiecznej kamienicy przy ul. Targowej 21A. Jasne, ciche i funkcjonalnie zaprojektowane wnętrze zna...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (80 zł/m2)

2
1
44 m2
2018
15897590 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28007014 15897590 Warszawa Gocław - 2 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon, parking ul. Kompasowa 12Do wynajęcia komfortowe i odnowione mieszkanie o powierzchni 45,8 m², położone na 4 piętrze przy ul. Kompasowej 12 na warszawskim Gocławiu.Mieszkanie składa się z:2 oddzi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
-
45.8 m2
2001
15579603 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21748883 15579603 Do wynajęcia apartament, który łączy świetnie zaprojektowaną przestrzeń z wyjątkową lokalizacją – na prestiżowym i zielonym Osiedlu Saska.Ten wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 66,2 mkw znajduję się 2. piętrze. Dzięki południowo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (83 zł/m2)

3
1
66 m2
2014
15782307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament w sercu Stolicy z ogromnym tarasem. 25839969 15782307 Mieszkanie idealne dla singla lub pary szukających cichej i bezpiecznej enklawy w nowoczesnej, prestiżowej lokalizacji. Gdzie poza prywatną loggią (12m2) można skorzystać z ogromnego, zielonego tarasu na dachu budynku z widokiem m.in. na Pałac Kultur...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (157 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15897712 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28008116 15897712 Oferuję na wynajem nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone przy ul. Jagiellońskiej 79A w Warszawie, w nowym budynku oddanym do użytku w 2025 roku. Lokal wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony i gotowy do zamiesz...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (91 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15895481 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962013 15895481 2 pokoje 46,49 m² Praga-Południe ul. Zamoyskiego 37 Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,49 m², położone na 1. piętrze w eleganckim apartamentowcu z cichobieżną windą, przy ul. Zamoyskie...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (108 zł/m2)

2
1
46.49 m2
2019
15895558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962025 15895558 3 pokoje 63,90 m² Balkon Praga-Południe - Grochów, ul. Łukowska 31 Do wynajęcia jasne, funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,90 m², położone na 1. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą, przy ul. Łukowskiej 31 (Pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 PLN (62 zł/m2)

3
1
63.9 m2
1988
15895635 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962037 15895635 2 pokoje 37 m² Wola - Ulrychów, ul. Norwida 3Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - jasne, funkcjonalne i w pełni umeblowane, o powierzchni 37 m², położone na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, przy ul. Norwida 3 (Wola ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (86 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15895906 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962862 15895906 Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Korczyńska 10Oferuję do wynajęcia odświeżone, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone przy ul. Korczyńskiej 10, w zielonej i spokojnej części warszawskiego Mokotowa. ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 PLN (72 zł/m2)

2
1
38 m2
1974