• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 1 217

15889335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27847570 15889335 Rezydencja pod Orłem 135m. Garaż,Mokotów,1 min do metra. 15min do CentrumMieszkanie do wynajęcia – 4 pokojowe, 135 m², 9p, garaż Rezydencja pod Orłem, ul. Bukowińska, Warszawa MokotówApartament na ul. Bukowińskiej 24a, w Rezydencji pod Orłem, 2 minut...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 200 PLN (46 zł/m2)

4
-
135 m2
2000
15897123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w kamienicy przy Parku Dreszera 27995230 15897123 MIESZKANIE DLA SINGLAZamieszkaj przy Parku Dreszera - Twój nowy, słoneczny azyl na Starym MokotowieSzukasz miejsca, w którym wielkomiejski styl życia łączy się z ciszą i zielenią? To świeżo wykończone mieszkanie przy ul. Tynieckiej czeka na swojego p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (73 zł/m2)

2
1
41 m2
1936
15891004 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 Pokoje z balkonem 27884373 15891004 3 Pokoje z balkonem  ul. Wspólna Droga Grochów Do wynajęcia jasne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m², zlokalizowane przy ul. Wspólna Droga na warszawskim Grochowie. Układ mieszkania:Pokój dzienny: przestronny, z wyjściem na balk...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (62 zł/m2)

3
1
73 m2
1970
15888786 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27825384 15888786 Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, przestronne, komfortowe mieszkanie dwupokojowe w Inwestycji Soho Yareal  przy ul. Żupniczej 16. Mieszkanie dostępne od zaraz, położone na parterze w VI piętrowym budynku z 2024 roku na strzeżonym osiedlu z ochroną. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 350 PLN (86 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15888785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27825381 15888785 Mieszkanie na wynajem (Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Bogusławskiego 20) Przedstawiamy ofertę atrakcyjnego trzypokojowego komfortowego, rozkładowego mieszkania w budynku z 1976 roku. Idealnego dla rodzin, pary lub dwóch - trzech niezależnych osó...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (55 zł/m2)

3
1
64 m2
1976
15877320 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27566076 15877320 Warszawa, Żoliborz ul. Zabłocińska &124; taras &124; garaż &124; metro Słodowiec Do wynajęcia nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85 m, położone w budynku z 2010 roku w dobrym standardzie. Nieruchomość znajduje się na tereni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (72 zł/m2)

3
1
75 m2
2010
15885533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27733670 15885533 Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w budynku z 1970 roku w dobrym stanie, na Bielanach przy Al. Wrzeciono 50. Kuchnia - szafki i sprzęt AGD (lodówka, okap, piekarnik). Pokój duży - sofa, komoda, stół plus 4 krzesła. Pokój mały - szafa, łóżko. Prze...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 PLN (58 zł/m2)

2
-
36 m2
1970
15896202 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27972950 15896202 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę czteropokojowego mieszkania w budynku z 2018 roku, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających! Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku, a do dyspozycji najemcy jest miejsce parkingowe w hali garażowej ora...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 100 PLN (45 zł/m2)

4
2
92 m2
2018
15888784 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27825387 15888784 Przedstawiamy nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w eleganckim budynku oddanym do użytku w 2021 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i bliskość udogodnień. Wnętrze o powierzchni 42 m składa się z przes...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 250 PLN (77 zł/m2)

2
1
42 m2
2021
15894253 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27935766 15894253 Poznaj wyjątkową ofertę - nowoczesne, funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie z 1995 roku, po gruntownym remoncie, usytuowane przy ul. Ptasiej 4. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, wygodę oraz bliskość tętniącego życiem centrum miasta. ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (68 zł/m2)

3
1
81 m2
1995
15888783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27825389 15888783 Przedstawiamy ofertę - komfortowej kawalerki w budynku z 2020 roku przy ul. Dzieci Warszawy 36 w dzielnicy Ursus Skorosze. To idealna propozycja dla singla. Lokal składa się z: - przestronnego pokoju, w którym znajdziesz wygodną sofę, szafę w zabud...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 PLN (91 zł/m2)

1
1
22 m2
2020
15893313 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27906929 15893313 Wyjątkowe mieszkanie z klimatem przedwojennej Warszawy - 85 m &124; Praga-Północ &124; balkon &124; winda &124; ul. Białostocka 20 Szukasz miejsca z duszą, które łączy przestrzeń, wygodę i niepowtarzalny klimat starej Warszawy? To mie...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (64 zł/m2)

3
1
85 m2
1929