• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wieliszew Królewska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wieliszew i Królewska

Znaleźliśmy 4,247 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15893296 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eksluzywne 2 pokoje na Woli w 19. Dzielnicy 27906837 15893296 Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 55, 71 m2 w prestiżowym osiedlu 19 Dzielnica przy ul. Kolejowej na pograniczu Woli i Śródmieścia. Idealna lokalizacja, w biznesowej dzielnicy Warszawy tuż ob...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (99 zł/m2)

2
1
55.71 m2
2020
15886356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kabaty 5 pokoi do wynajęcia 27754531 15886356 Mieszkanie na Kabatach, 5 pokoi, powierzchnia około 130m2, dwa poziomy.Na pierwszym poziomie Salon okol 28m2 z wyjściem na balkon ( 2m2 ), Sypialnia około 12m2,Łazienka z wc około 4m2, Kuchnia z jadalnią około 18m2,Hall z garderobą około 11m2,Pomies...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (55 zł/m2)

5
2
130 m2
1998
15884237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na Kabatach 27698368 15884237 Do wynajęcia dwupokojowe komfortowe mieszkanie o pow ok 70m2 w cichej i zielonej okolicy Kabat.Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni z garderobą, łazienki, przedpokoju oraz oddzielnej garderoby. Z salonu wyjście na duży ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (64 zł/m2)

2
1
70 m2
1996
15876753 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27552008 15876753 Do wynajęcia mieszkanie w budynku Aviator na Gdańskiej Zaspie.Mieszkanie o powierzchni 46,54m2 składa się z salonu z balkonem i z aneksem kuchennym, jednej sypialni, łazienki oraz hallu. Mieszkanie wyposażono w niezbędne sprzęty RTVAGD (lodówka, pral...

Gdańsk (Zaspa-rozstaje) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (65 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
15534310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20693364 15534310 Do wynajęcia przestronne mieszkanie w Gdyni Orłowie z miejscem postojowym w hali.Do wynajęcia jest przytulne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie w kameralnej części Orłowa przy ul. Architektów.Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Duży...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 000 PLN (56 zł/m2)

2
1
54 m2
1999
15859095 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 3 pokoje przy Metrze Stokłosy 27163959 15859095 WYJĄTKOWE, JASNE 3 POKOJE PRZY SAMYM METRZE STOKŁOSY – UL. DEMBOWSKIEGO 2Mościcki Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnego, trzystronnego mieszkania o powierzchni 70 m², zlokalizowanego na prestiżowym, zielon...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (60 zł/m2)

3
1
70 m2
1979
15858403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w centrum do wynajęcia – Plac Konstytucji 27149335 15858403 Stylowe 2 pokoje w sercu Warszawy ul. Marszałkowska Plac Konstytucji od zarazNa wynajem wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy – przy Placu Konstytucji (MDM), w samym ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (75 zł/m2)

2
1
60 m2
1953
15811100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Salon z aneksem i dwie sypialnie, metro 26427325 15811100 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 62m2, piętro 26 z windą, w budynku z 2018r. przy ul. Wileńskej, Praga-Północ Nowa Praga.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny.Cena: 5000 zł + 1300 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (81 zł/m2)

3
-
62 m2
2018
15893948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27922402 15893948 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 z osobną kuchnia, balkonem i komórką lokatorską przy ul. Sportowej w Rzeszowie. Mieszkanie wolne od zaraz. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 100 PLN (44 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15145757 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10947387 15145757 Do wynajęcia apartament dwu pokojowy z balkonem, w nowoczesnym budynku na Mokotowie.Układ jest następujący: salon z kuchnią w aneksie; sypialnia; łazienka z kabina prysznicową; balkon od strony patio.Lokal w pełni wyposażony i umeblowany : meble kuc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15849403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26965514 15849403 Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 61 m2 zlokalizowane na parterze w domu wielorodzinnym w Kielcach, przy ul. Chrobrego. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwufunkcyjnego. W salonie zamontowano klimatyzację. Mieszkanie tr...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 600 PLN (26 zł/m2)

2
-
61 m2
1988
15890016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27867353 15890016 Miejsce postojowe 3 pokoje Miasteczko WilanówMieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m², położone w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, usytuowane na ostatnim, 4-piętrze.NAJWIĘKSZE ATUTY?Ekspozycja na ul.Teodorowicza - unikamy zgiełku ul. Franci...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (75 zł/m2)

3
1
63 m2
-