• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wieliszew Popiełuszki Ks. Jerzego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: ks., Wieliszew, Popiełuszki i Jerzego

Znaleźliśmy 4,247 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15834039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26814284 15834039 *zdjęcia właściciela oferty Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w domu wielorodzinnym na osiedlu Na Stoku przy ulicy Kisielewskiego . Mieszkanie o powierzchni 80m2 znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym domu w zabudowi...

Kraków (Wzgórza Krzesławickie), Kisielewskiego

2 500 PLN (31 zł/m2)

3
1
80 m2
1990
15530685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20623440 15530685 Mieszkanie blisko dworca! Do wynajęcia wygodne mieszkanie w dobrym stanie, przy ulicy Bosackiej w Starym Mieście. Położone na drugim piętrze w kamienicy z 1930 roku. Powierzchnia lokalu wynosi 59 m2 . Kamienica jes...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (54 zł/m2)

2
-
59 m2
1930
15872765 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje winda duży balkon garaż blisko PKP 27501922 15872765 3 600 zł Wynajem 3 pokoje 55 m2 I Piaseczno Grochowskiego blisko PKP Przedmiotem najmu jest 3 - pokojowe mieszkanie, znajdujące się w doskonałej lokalizacji Piaseczna - przy ul. Grochowskiego 11. Lokal mieści się na pierwszym piętrze w czteropię...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

3 600 PLN (65 zł/m2)

3
1
55 m2
2016
15867738 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27350413 15867738 Mieszkanie 3-pokojowe w boku z windą, miejsce postojowe, balkon BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,20 m.kw usytuowane w budynku w centrum Pabianic. Budynek 4-piętrowy z windą. Mieszkania usyt...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

3 000 PLN (48 zł/m2)

3
-
63 m2
2019
15613986 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22485985 15613986 Apartament, winda, balkon, miejsce postojowe BESTATE Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym drugim trzecim piętrze w nowym budynku. Budynek 3-piętrowy z windą. Każde mieszkanie posiada balkon. Mieszkan...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 900 PLN (49 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15878236 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwa pokoje z oddzielną kuchnią w centrum, metro 27591393 15878236 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 38m2, piętro 311 z windą, w budynku z 1991r. przy ul. Zielnej, Śródmieście Północne.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny, także dla studentów lub dwójki przyjaciół. Cena: 3000 zł + 900 zł czyns...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (79 zł/m2)

2
-
38 m2
1991
15871590 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 3 pokoje z widokiem na panoramę miasta 27471052 15871590 Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 70m2, piętro 99 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Mrocznej, Wola, Ulrychów.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 4800zł + 1300zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Wymagana kaucja.Wygodna lokalizacja, bli...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 800 PLN (69 zł/m2)

3
-
70 m2
2007
15867005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Cztery pokoje z oddzielną kuchnią, metro 27333061 15867005 Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia 75m2, piętro 811 z windą, w budynku z 1994r. przy ul. Stanisława Herbsta, Ursynów Północny.Idealne dla rodziny, dla studentów lub grupy przyjaciół.Cena: 4000 zł + 1300 zł czynsz administracyjny i zaliczki na med...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (53 zł/m2)

4
-
75 m2
1994
15865031 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 4 pokoje z ogrodem zimowym 27279736 15865031 Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 150 m2, piętro 68 z windą, w budynku z 1995 r., przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r., Stara Ochota.Idealne dla rodziny.Cena: 6 000zł + 2200 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd. Kaucja 10 000 zł.Świet...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (40 zł/m2)

4
-
150 m2
1995
15857489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzy pokoje z oddzielną kuchnią 27122828 15857489 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 69m2, piętro 45 z windą, w budynku z 2009r. przy ul. Jana Kazimierza, Wola Odolany.Idealne dla rodziny, pary, dla studentów lub grupy przyjaciół.Cena: 5500 zł + 800 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (80 zł/m2)

3
-
69 m2
2009
15856373 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzy osobne pokoje obok metra 27089300 15856373 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 64m2, piętro 59 z windą, w budynku z 1994r. przy ul. Jana Krysta, Wola Ulrychów.Idealne dla rodziny, pary, studentów.Cena: 3 900zł + 1 100 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 3 900 zł. Wygodna lo...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (61 zł/m2)

3
-
64 m2
1994
15850479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ciche 2 pokoje w super lokalizacji, garaż 26997816 15850479 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 45m2, parter8, w budynku z 2009r. przy ul. Giełdowej, Wola Czyste. Idealne dla singlasingielki lub pary. Oferta dla osób niepalących i bez zwierzątCena: 3 600 zł + 1 000 zł czynsz administracyjny i zaliczki na medi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (80 zł/m2)

2
-
45 m2
2009