• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wieliszew Popiełuszki Ks. Jerzego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: ks., Wieliszew, Popiełuszki i Jerzego

Znaleźliśmy 4,248 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15890016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27867353 15890016 Miejsce postojowe 3 pokoje Miasteczko WilanówMieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m², położone w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, usytuowane na ostatnim, 4-piętrze.NAJWIĘKSZE ATUTY?Ekspozycja na ul.Teodorowicza - unikamy zgiełku ul. Franci...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (75 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15889094 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27843402 15889094 Nieruchomość dostępna od 1 czerwca.OD 1 CZERWCA MORDOR KAWALERKA OFF MARKETNa wynajem umeblowana i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 37 m², zlokalizowana w biznesowej części Mokotowa, (Mordor) przy ul. Domaniewskiej.MIESZKANIE:salon z an...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 PLN (55 zł/m2)

1
1
37 m2
-
15892379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27898649 15892379 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY KRÓLEWSKA - KROWODRZA u zbiegu ulic Królewskiej i Kazimierza Wielkiego Oferujemy do najmu mieszkanie o powierzchni 55 m2, na którą składają się; - Dwa ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (45 zł/m2)

3
-
55 m2
1990
15886632 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27763072 15886632 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane przy ul. Ugorek 1 w Krakowie. Lokal znajduje się na wysokim parterze i składa się z dwóch niezależnych pokoi, co czyni go idealnym wyborem zarówno dla pary, jak i współl...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (44 zł/m2)

2
-
50 m2
1969
15868123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27365589 15868123 Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,6 m 2 , po remoncie, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Lokal znajduje się na parterze budynku i posiada taras oraz ogród od strony podwórka, co daje dużo prywatności i komf...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (60 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15791484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25993122 15791484 Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni blisko 53 m 2 położone w spokojnej dzielnicy Podgórze Duchackie - Kurdwanów, ul. Malwowa, na samym końcu ślepej ulicy na 2 piętrze z trzech. Mieszkanie posiada 2 oddzielne pokoje, salon połączony z k...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 PLN (51 zł/m2)

3
-
52 m2
2012
15778720 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25755785 15778720 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni około 36 m 2 na 4. ostatnim piętrze przy ul. Nowosądeckiej w dzielnicy Bieżanów-Prokoci...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (61 zł/m2)

2
-
36 m2
1970
15718277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24550312 15718277 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Na wynajem przestronne mieszkanie położone przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych ulic w centrum Krakowa. Wejście do lokalu znajduje się w oficynie kamienicy, co za...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (86 zł/m2)

3
-
57 m2
1903
15890498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27878604 15890498 Szukasz mieszkania z charakterem w świetnej lokalizacji? To miejsce będzie idealne dla singla lub pary.Do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie na Kasprzaka.Na 41,2 mkw. składają się:salon z otwartą kuchnią (ok. 21 mkw. + 6,5 mkw.)sypialnia (ok...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (86 zł/m2)

2
1
42 m2
2016
15877148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27562407 15877148 Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m², położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Powsińskiej, na Dolnym Mokotowie.Układ, który ma sens na co dzień:- przestronny salon z wyjściem na balkon - dwie oddzielne sypialnie - ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (81 zł/m2)

3
1
74 m2
2005
15665267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23576217 15665267 Opis:MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAMieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34,00 mkw na 3-cim piętrze nowego bloku z windą, wybudowanego w 2024 roku w Rotmance koło Pruszcza Gdańskiego przy ul. Zaczarowanej 2.Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchni...

Rotmanka (Atut) (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

2 300 PLN (68 zł/m2)

2
1
34 m2
2024
15304344 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 15268411 15304344 Posiadamy do wynajęcia ATRAKCYJNY Apartament w centrum Gdańska przy ul.Długie Ogrody w pełni wyposażony oraz umeblowany.Pow. użytkowa 35,00 m.2, z balkonem. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo -usługowa. Ekspozycja okien na południowy -zachód ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (71 zł/m2)

1
1
35 m2
2021