• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 26

15858512 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27150215 15858512 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWitam!Oferuję na wynajem lokal biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 51,92 m2, znajdujący się na parterze budynku pod adresem Kromera 6A, Wrocław. W skład powierzchni użytkowej wchodzą: lokal biurowy, wi...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 100 PLN (60 zł/m2)

1
-
52 m2
1930
15857922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27135094 15857922 Wombat Nieruchomości oferuje na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu Olimpia Port na wrocławskich Swojczycach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu z windą. Lokal zo...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 900 PLN (59 zł/m2)

2
-
49 m2
2020
15857851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27134400 15857851 Wombat Nieruchomości oferuje na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu Olimpia Port na wrocławskich Swojczycach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu z windą. Lokal...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 900 PLN (53 zł/m2)

2
-
55 m2
2018
15810648 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26415073 15810648 3 pokojowe z balkonem i garażem Ameriga Vespucciego Olimpia PortLOKALIZACJA: ul. Ameriga Vespucciego, Swojczyce, WrocławMieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia.Liczne tereny rekreacyjno-spacerowe nad rzeką Odrą, Park Szczytnicki,...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (60 zł/m2)

3
1
53 m2
2023
15807532 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26368180 15807532 3-pokojowe mieszkanie na wynajem Wrocław – ul. Kiełczowska 2 balkony Możliwość doposażeniaLOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Kiełczowskiej, na wrocławskim Psim Polu – w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta. W bezpośrednim...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 300 PLN (49 zł/m2)

3
1
67 m2
-
15819470 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26611253 15819470 Do wynajęcia 3-pokojowe loftowe mieszkanie w inwestycji Różanka Młyn przy ul. Młynarskiej. Mieszkanie w pełni urządzone, gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na zewnątrz budynku oraz komórka lokatorska. LOKALIZACJA:Miesz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (65 zł/m2)

3
1
57.36 m2
2023
15784872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25862313 15784872 Do wynajęcia kawalerka z oddzielną kuchnią, powierzchnia 34 m2, z dodatkową opcją miejsca parkingowego w garażu podziemnym położona przy ul. Chałupniczej (obok ul. Vasco da Gamy), blisko osiedla Olimpia Port.Lokalizacja: ul. Chałupnicza (przedłużenie...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 100 PLN (62 zł/m2)

1
1
34 m2
2019
15818861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26604601 15818861 Mieszkanie zlokalizowane jest na prestiżowym i lubianym osiedlu Olimpia Port (Swojczyce). To miejsce łączące spokój natury z pełną infrastrukturą miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne trasy rowerowe i spacerowe nad Odrą, a na samym ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 100 PLN (57 zł/m2)

3
1
54 m2
2020
15817927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26595532 15817927 W pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe. Wysoki parter + duży (15m2), słoneczny taras, idealny do wypoczynku w słoneczne dni. Dostępne od 1 lutego. LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w północnej części Wrocławia przy ul. Zakładowej. W bezpośrednim ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (72 zł/m2)

2
1
36 m2
2018
15821596 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26590466 15821596 homfi prezentuje 3-pokojowe mieszkanie - Wrocław Karłowice - Różanka.LOKALIZACJA:ul. Bezpieczna 38Różanka - północna część Wrocławia znajdująca się zaraz za Nadodrzem dająca początek Psiemu Polu . W niedalekiej odległości znajdują się sklepy spożywcz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (48 zł/m2)

3
-
58.2 m2
-
15793784 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26048332 15793784 Do wynajęcia dla 12 osób 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, powierzchnia 53 m2 położone przy ul. Królewskiej - Psie Pole.Układ mieszkania:- hol- salon- sypialnia- kuchnia- łazienka - toaletaDodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.Mieszkani...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (49 zł/m2)

2
1
53 m2
1982
15807368 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26364537 15807368 Do wynajęcia od 1 stycznia,3-pokojowe mieszkanie na Wrocławskim Kleczkowie przy ul. Zakładowej 18,LOKALIZACJA:Inwestycja Promenady Wrocławskie znajduje się na Wrocławskim Kleczkowie przy ul. Zakładowej zaraz przy ul. Antoniego Słonimskiego i ul. Trze...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (54 zł/m2)

3
1
56 m2
2019