• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 63

15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15884311 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27699053 15884311 OPIEKUN OFERTY:Sylwia BednarskaTel: 602 101 602 Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1.06***(english version below)Z przyjemnością oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m, położone w ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (90 zł/m2)

2
-
42 m2
2023
15740977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24962085 15740977 Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, dla pary Oferta na wyłączność tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,74 m.kw. usytuowane na 1 piętrze w cztero...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (67 zł/m2)

2
-
36 m2
1960
15889819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862177 15889819 Oferuję do wynajęcia od 1. sierpnia mieszkanie po remoncie, nowocześnie urządzone, Stare Miasto Wrocław, ul. Nabycińska.UKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na drugim piętrze o powierzchni 37 m2 składają się:- pokój z aneksem kuchennym- sypialni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
-
37 m2
1980
15882550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27667823 15882550 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOpisOferuję do wynajęcia bezpośrednio od właściciela klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku.DOSKONAŁA LOKALIZACJA:Atutem lokalizacji w samym sercu miasta jest doskonała komu...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (65 zł/m2)

1
-
34 m2
2009
15889894 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27863216 15889894 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 47 m2. Oryginalne wykończenie w 100% komponuje się z historią i stylem kamienicy, w której lokal się znajduje.Zlokalizowane przy Placu Solnym na Starym Mieście - jasne i przytulne.Mieszkanie składa się z:...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (57 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15853726 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27055615 15853726 Opiekun oferty Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIŚwieżo wykończona kawalerka w nowej, wysokiej jakości inwestycji - Upper House. Nieruchomość znajduje się na 13. piętrze.Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie pr...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (100 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15643291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23129780 15643291 Nowe 2 pokoje, centrum, Kępa MieszczańskaOpiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049*** DOSTĘPNE OD LIPCA ***oferta wyłącznie w biurze SDPZapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomośc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (78 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15889240 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846219 15889240 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! DO WYNAJĘCIA 2 POKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 39 M2 - STARE MIASTO - SZCZEPIN ul. Lubińska. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie, usytuowane na 2 piętrze w budynku dziesięciopiętro...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (64 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15467209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyjątkowe, centrum, nad rzeką, obok uniwersytetu 19208702 15467209 > Pierwszy najem> Idealne połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta> Uniwersytetu Wrocławki naprzeciwko - co stanowi idealną lokalizację dla studentów> Apartament wykończony w wysokim standardzie - wszystkie sprzęty ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 350 PLN (87 zł/m2)

1
1
27 m2
1900
15889559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27853033 15889559 MOŻLIWE KRÓTSZE OKRESY WYNAJMU! Polecam do wynajmu komfortową kawalerkę w jednym z najnowocześniejszych budynków w Polsce `OVO`, w którym znajdują się między innymi : Hotel Doubletree by Hilton, kasyno, liczne puby, restauracje i kawiarnie. ; w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (92 zł/m2)

1
1
25 m2
2017
15828448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26616870 15828448 Marzysz o wyjątkowym miejscu do życia w sercu Wrocławia? Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji. W Twoich rękach znajduje się klucz do komfortowego i prestiżowego apartamentu w tętniącym życiem mieście. 2 pokoje w pełni umeblowane i wyposażone z ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (73 zł/m2)

2
-
48 m2
2019