• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Zalasewo Hebanowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zalasewo i Hebanowa

Znaleźliśmy 4,204 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15889969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27865357 15889969 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 49 m² Białystok, os. Wysoki Stoczek, ul. Wysoki Stoczek 15 Do wynajęcia w dobrym standardzie, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m² , zlokalizowane na osiedlu Wysoki Stoczek w Białym...

Białystok (Wysoki stoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
-
49 m2
1989
15895867 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962745 15895867 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie znajduje się przy ul. prof. Stanisława Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm. LOKALIZACJA: Ulica Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (60 zł/m2)

2
1
47 m2
2010
15895857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962715 15895857 Oferuję do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 42 m², położone przy ul. Śniadeckich w dzielnicy Aniołki, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdański Uniwersytet Medyczny oraz szpitala. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z 2...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (83 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15895782 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962714 15895782 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym na posesji. Apartament znajduje się na piętrze domu jednorodzinnego w Gdańsku Osowa, przy ul. Komety. LOKALIZACJA:Gdańsk Osowa to idealne miejsce d...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 850 PLN (64 zł/m2)

2
2
60 m2
2022
15895778 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962706 15895778 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w garażu w Gdańsku Oliwa przy ul. Opackiej.LOKALIZACJA:Ulica Opacka położona jest w malowniczej dzielnicy Gdańsk Oliwa, tuż przy Parku Oliwskim. Mieszkanie...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 800 PLN (70 zł/m2)

2
1
54 m2
2022
15895342 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962067 15895342 Oferuję do wynajęcia klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m², położone w zadbanej kamienicy przy ul. Malczewskiego w Gdańsku Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanym budynku i jest w pełni wyposażone , gotowe do zamie...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (56 zł/m2)

2
1
54 m2
1925
15895484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962028 15895484 Oferuję do wynajęcia przestronne, ciche i stylowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75m2 usytuowane na 1-wszym piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Koszykowej 59. Prestiżowa lokalizacja w samym centrum Warszawy, tuż obok Hali Koszyki i Politechniki War...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (93 zł/m2)

3
1
75 m2
1920
15895403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27961994 15895403 Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone przy ul. Skarbka z Gór 23B na warszawskiej Białołęce.Lokal znajduje się w kameralnym, niskim budynku z 2008 roku i stanowi idealną propozycję dla singla lub pary poszukuj...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (81 zł/m2)

2
-
37 m2
2008
15801633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26243449 15801633 Zapraszam serdecznie :)Oferta wynajmu dotyczy kawalerki 19,94 m2 znajdującej się w ładnym mieszkaniu, w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 43. Nieruchomość to nowoczesny apartamentowiec w centrum Polesia, z monitoringiem i ochroną. Lokalizacja mieszkania g...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 300 PLN (68 zł/m2)

1
1
19 m2
2012
15896592 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27982634 15896592 2 pokoje + osobna kuchnia blisko metra Natolin Oferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na 8. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Lokal jest w pełni umeblowany oraz wyposażony w niezbędne spr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (63 zł/m2)

2
1
48 m2
1982
15896575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27982611 15896575 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się w Warszawie na Pradze-Południe.Na powierzchnię składają się:- Salon.- Kuchnia.- Sypialnia.- Łazienka z prysznicem.- ...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (95 zł/m2)

2
1
42 m2
1958
15896582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27982610 15896582 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,7 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1907 roku przy ul. Gdyńskich Kosynierów 6A, w samym sercu Gdańska - kilka minut od Europejskiego Centrum Solidarności i Śródmieścia.Mieszkanie dostępne od c...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
1
39.7 m2
1907