• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 169

15873289 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27514125 15873289 Osowiec budynek usługowo-mieszkalny z pięcioma mieszkaniami na wynajem. Budynek o powierzchni 330 m2 posadowiony na działce 1100 m2. Położony w doskonałej lokalizacji, bo zaledwie 4,5 km od centrum Grodziska Mazowieckiego. Doskonały dojazd ...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

2 500 PLN (96 zł/m2)

1
-
26 m2
2019
15873118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27512451 15873118 --MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE- -W PEŁNI UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE--Sosnowiec Centrum-- Oferujemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 35,70 m2 usytuowane na VIII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy Centrum. Mieszkanie sk...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 600 PLN (46 zł/m2)

2
-
35 m2
1980
15871461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje - bielawy- wynajem od zaraz! 27470155 15871461 OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!2 POKOJOWE MIESZKANIE NA WYNAJEM!!!ATUTY:- 2 niezależne pokoje!- Pożądana lokalizacja!- Trójstronna ekspozycja okien!- Kameralny budynek!CHARAKETRYSTYKA:Na wynajem komfortowe mieszkanie 2 pokojowe ulokowane na drugim pię...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 PLN (47 zł/m2)

2
1
53 m2
1957
15841130 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26787937 15841130 2-pokojowe mieszkanie na wynajem ul. Rozbrat Górnośląska 29 Na wynajem klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone w samym sercu warszawskiego Powiśla. Lokal znajduje się na 2. piętrze w budynku z 1956 roku, który zach...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 710 PLN (77 zł/m2)

2
1
35 m2
1956
15873209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27513561 15873209 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły na os. Bugaj. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku zarządzanym przez SM Dobrzynka.Budynek zbudowany w '97 z cegły, posiada ogrodzony teren i sporo miejsc parkingowych wokół.Tuż ...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 600 PLN (37 zł/m2)

2
1
43 m2
1997
14748536 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 3024163 14748536 Idealnie ciche, widne i ustawne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu na ulicy Szeligowskiej ( Bemowo ).Piętro 56, stan idealny ( mieszkanie nigdy nie było używane )Lokal umeblowany, z balkonem oraz przynależnym miejscem postojowym w garażu podziem...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (79 zł/m2)

2
1
44.36 m2
2020
15526284 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20503670 15526284 DO WYNAJĘCIA ZUPEŁNIE NOWE MIESZKANIE PRZY BONARCE, UL. PRZYJAŹNI POSKO-WĘGIERSKIEJ, PODGÓRZE DUCHACKIE, KRAKÓW Mieszkanie o powierzchni 43m2, położone na 1 piętrze i składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki - p...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 050 PLN (71 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15845998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26873392 15845998 DO WYNAJĘCIA ZUPEŁNIE NOWE 3-POKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. DOBREGO PASTERZA Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2. Mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem kuchennym -2 Sypialni -Łazienki -Przedpokoju -Balkonu Mamy przy...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (65 zł/m2)

3
-
48 m2
2019
15873153 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27513029 15873153 Oferuję do wynajęcia mieszkanie położone w Białej Podlaskiej przy ulicy Żeromskiego 47.W skład mieszkania wchodzi:• korytarz • łazienka • pokój dzienny z aneksem kuchennym• pokój • pokój W skład nieruchomości wchodzą też: • obszerny balkon• komórka l...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 550 PLN (46 zł/m2)

3
-
55.75 m2
2021
15872209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27488194 15872209 DO WYNAJĘCIA PIĘKNE 2- POKOJOWE MIESZKANIE W INWESTYCJI PIASTA PARK W DZIELNICY O POWIERZCHNI 48M2! dostępne od 11.05.2026 OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na pierwszym piętrze w dziewięcio-piętrowym blo...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
-
48 m2
2018
15873005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pok. z ogródkiem, Gutkowo ul. Kanarkowa, jezioro 27509894 15873005 Na wynajem 2‑pokojowe mieszkanie z ogrodem, usytuowane na 1. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Kanarkowej w Olsztynie (dzielnica Gutkowo).LokalizacjaGutkowo to jedna z najbardziej zielonych części Olsztyna - pierwotnie wieś, dziś dzielnica charak...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
1
45 m2
2000
15873085 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum 3 pokoje i kuchnia, wysoki standard 49 m² 27511991 15873085 3-pokojowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m² zlokalizowane na osiedlu Przydworcowym przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 5 a więc w samym centrum Białegostoku.Widok z 5 piętra (winda) zapewnia niesamowite spojrzenie na panoramę miasta.Mieszkani...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 300 PLN (47 zł/m2)

3
1
49 m2
1972