• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 171

15847203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26904433 15847203 Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu Harmonia Gumieńce. Lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z windą, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania. Mieszkanie o powierzchni 42 m² został...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 700 PLN (65 zł/m2)

2
1
41.8 m2
2023
15870779 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27438935 15870779 DO WYNAJĘCIA 2 POKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. ZABŁOCIE INWESTYCJA RIVERSIDE dostępne od czerwca Mieszkanie o powierzchni 44 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z : Kuchni z bezpośrednim wyjściem na balkon I Sypialni, II Sypialni, Łazienki z ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 250 PLN (74 zł/m2)

2
-
44 m2
2016
15868572 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
WYJĄTKOWA OFERTA NAJMU – SOPOT, AQUARIUS 27385968 15868572 Do wynajęcia komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 56,6 m² na osiedlu Aquarius w Sopocie.LOKALIZACJANieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Armii Krajowej 137 w Sopocie, na prestiżowym osiedlu Aquarius - jednej z najbardziej cenionych in...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

5 200 PLN (93 zł/m2)

2
1
56 m2
-
15857959 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne, duża komórka lokatorska, balkon 27137263 15857959 Na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,1 m², położone przy ul. Zwycięskiej na Partynicach. Nietuzinkowy układ, kameralny blok, zielone osiedle, wszystkie potrzebne rzeczy w zasięgu pieszczego spaceru. Mieszkanie składa się...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (60 zł/m2)

2
1
45 m2
2006
15835590 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26709566 15835590 Kawalerka do wynajęcia - miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie - SiechniceOferujemy Państwu na wynajem atrakcyjną kawalerkę położoną w Siechnicach. Siechnice - 1 km od granic Wrocławia, z bardzo łatwym dojazdem, także MPK.Lokal o powierzchni ...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 800 PLN (50 zł/m2)

1
-
36 m2
-
15798402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26167269 15798402 Opis nieruchomości: Do wynajęcia na warunkach najmu okazjonalnego niespełna 97 m.kw., piękne, widokowe, mieszkanie 4- pokojowe w Dzielnicy Prądnik Biały, ul. Feliksa Konecznego 4. Mieszkanie w wysokim standardzie, położone jest na IV piętrze budynk...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (40 zł/m2)

4
-
96 m2
1992
15726985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje Nowy Port 24708689 15726985 Do wynajęcia oferujemy wyjątkowe mieszkanie w Nowym Porcie. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w zadbanej kamienicy z ogrodzonym terenem, na którym znajduję się miejsca postojowe.Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, przedszkola szkoły. W...

Gdańsk (Nowy port) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (46 zł/m2)

3
1
76 m2
1930
15872912 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27505474 15872912 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia 3-pokojowe przestronne, ciepłe, funkcjonalne mieszkanie o pow. 60 mkw na II piętrze. W bloku 3 nowoczesne windy.Wykończone w bardzo dobrym standardzie. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (57 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15868938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27395184 15868938 DO WYNAJĘCIA OD 1 maja 2026 ROKU<br > <br > Dla singla lub pary!<br > Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w Kępie Redłowskiej, ul. Powstania Styczniowego.<br > Z miejscem postojowym w garażu podzie...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 800 PLN (64 zł/m2)

2
-
44 m2
2010
13549668 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1852821 13549668 Mieszkanie o powierzchni 32 m2 na czwartym piętrze z windą z 2008 roku. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem na duży balkon, kuchnia umeblowana i wyposażona otwarta na pokój dzienny. mała sypialnia, łazienka z kabina prysznicową, duża garderoba....

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 500 PLN (78 zł/m2)

2
-
32 m2
2008
15806239 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piętro domu w Orłowie 26330179 15806239 Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow.97m2 w prywatnym domu w Gdyni w Orłowie.Piętro domu.W skład mieszkania wchodzą cztery pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową, toaleta, przedpokój.Istnieje możliwość doposażenia mieszka...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 000 PLN (41 zł/m2)

4
1
97 m2
1991
15850139 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26988924 15850139 TRZYPOKOJOWY APARTAMENT na wynajem o powierzchni 101,30 mkw znajduje się na kameralnym osiedlu przy ul. Zaściankowej.ROZKŁAD:jasny salon z jadalnia i częściowo otwarta na salon kuchnią2 komfortowe sypialniełazienka, z wanna oraz oddzielna łazienka z ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 400 PLN (63 zł/m2)

3
1
101 m2
2010