• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 188

15861851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27213788 15861851 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 37,55 m², położonego na parterze niskiego bloku przy ulicy Kosmonautów. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i wygodę.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Gór...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 600 PLN (43 zł/m2)

2
1
37.55 m2
1970
15869227 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27404359 15869227 Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na IV piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z sypialni, łazienki razem z WC oraz przestronnego salonu z balkonem, osobnej widnej kuchni. Istnieje możliwość ...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 300 PLN (27 zł/m2)

2
-
48 m2
1970
15869217 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27402993 15869217 Dodatkowo: balkon, drzwi antywłamaniowe, miejsca postojowe, winda; Rozkład: jednostronny, korzystny układ; Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowego, komfortowego mieszkania o wysokim standardzie, położonego w nowo oddanym budynku z windą....

Nowy Targ (Os. bór) (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

2 700 PLN (68 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15794352 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26070294 15794352 Do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 38m2 znajdujące się w centrum Otwocka w budynku przy ulicy Józefa Poniatowskiego 3, budynek z lat 70.Lokal znajduje się na 1 piętrze budynku wielorodzinnego.Mieszkanie po gruntownym remon...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

3 000 PLN (79 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15481185 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19519192 15481185 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wygodne trzypokojowe mieszkanie na Muranowie.Mieszkanie jest po generalnym remoncie.Mieszkanie zostało umeblowane w stylu minimalistycznym, pozostawiono kilka starych mebli nadających mieszkaniu uroku.Minimalizm ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (81 zł/m2)

3
1
43 m2
1965
15868029 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27363328 15868029 Oferujemy do wynajęcia  mieszkanie o powierzchni 41 m, usytuowane na 2. piętrze zadbanej kamienicy. To idealne miejsce dla osób szukających komfortu i dogodnej lokalizacji! Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, garderobyprani,...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

1 100 PLN (27 zł/m2)

2
-
41 m2
-
15695253 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24099234 15695253 Na wynajem wyjątkowe - stylowe i komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,7 m² z balkonem, położone na I piętrze prestiżowej kamienicy Willa Dekerta przy ul. Dekerta w Żyrardowie. Budynek z 2024 roku wyróżnia się elegancką architekturą oraz reprezentac...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

5 450 PLN (88 zł/m2)

3
1
61.7 m2
2024
15695251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24099236 15695251 Jeśli szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w doskonałej lokalizacji – ta oferta jest dla Ciebie. Na wynajem w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,97 m², usytuowane na parterze eleganckiej, nowo wybudowanej kamienicy Will...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

4 500 PLN (90 zł/m2)

3
1
49.97 m2
2024
15868945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27395274 15868945 3- pokojowe mieszkanie na Alei Niepodległości na Mokotowie.Stan dobry.Piętro 45 ( brak windy ), cegła, 1952 r.Blisko metro, tramwaj, autobus, liczne sklepy, Szkoła Główna HandlowaCzynsz 4900, kaucja jednomiesięcznaMieszkanie umeblowaneSzczegóły : 88...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (82 zł/m2)

3
1
60 m2
1952
15868872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 27393925 15868872 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Oferuję na wynajem funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 53,5 m², zlokalizowane na osiedlu 1000-lecia w Wejherowie. Lokal idealny dla rodziny, pary ...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

2 000 PLN (38 zł/m2)

3
-
53 m2
1966
15868855 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27392369 15868855 Nowoczesne mieszkanie w sercu Warszawy - ul. Nowogrodzka 74 2 pokoje pełne wyposażenie Szukasz komfortowego miejsca do życia w samym centrum Warszawy? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na wynajem eleganckie, w pełni wyposażone...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (109 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15727728 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesna kawalerka do wynajęcia – ul. Parkowa, Tarnów 24723418 15727728 Na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 29 m², położona na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul. Parkowej w Tarnowie. Mieszkanie utrzymane w bardzo dobrym stanie technicznym – gotowe do zamieszkania od zaraz. W skład lokalu wchod...

Tarnów, ul. Parkowa

1 200 PLN (41 zł/m2)

1
1
29 m2
-