• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 227

15718390 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękne mieszkanie w sercu Józefowa 24552302 15718390 Oferuję na wynajem czteropokojowe mieszkanie z duszą, o powierzchni wynoszącej około 76 m2  (po odliczeniu skosów), położone w domu jednorodzinnym przy ul. Sienkiewicza w Józefowie. Lokal znajduje się na poddaszu domu z 2000 roku. Najważniejsze cechy...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

4 200 PLN (55 zł/m2)

4
1
76 m2
2000
15778093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25742016 15778093 DO WYNAJĘCIA NOWOCZESNY, SŁONECZNY APARTAMENT NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU - TARNOWSKIE GÓRY - ŚCISŁE CENTRUM MIASTA! APARTAMENT GOTOWY DO ZAMIESZKANIA 112 m2 + 70 m2 tarasów! Do wynajęcia unikalny, nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 112 m2...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

4 000 PLN (36 zł/m2)

4
-
112 m2
-
15768244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25537577 15768244 BEZ PROWIZJI DLA POŚREDNIKA! BEZ CZYNSZU ADMINISTRACYJNEGO!Prezentuję ofertę najmu 2-pokojowego mieszkania z balkonem o pow. 57,2 m² zlokalizowanego na zielonym Sołaczu.Lokal jest usytuowany na pierwszym piętrze przedwojennego odnowionego domu w spok...

Poznań (Sołacz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (38 zł/m2)

2
1
57.2 m2
1930
15867605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27349550 15867605 NA WYNAJEM nowoczesne studio z tarasem w apartamentowcu - Piła, ul. Rodakowskiego 32 m2 Szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej i bezpiecznej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia przytulne studio usytuowa...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 400 PLN (44 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15639830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne, funkcjonalne z miejscem postojowym 23050490 15639830 Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,21 m² razem z naziemnym miejscem postojowym, położone w cichej i zielonej okolicy w Boguszycach, zaledwie kilka minut od centrum Oleśnicy. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku oddanym d...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

2 100 PLN (66 zł/m2)

2
1
32 m2
2024
15846426 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26887380 15846426 Zadbane 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie o pow. 60 mkw znajdujące się na wysokim parterze w b. spokojnej i świetnie skomunikowanej okolicy przy ul. Łąka Mazurska (okolice pl. Kromera).Rozkład mieszkania to: przedpokój, 3 pokoje (sypialnia, salon, p...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (58 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15849343 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26963688 15849343 Bardzo ładna kawalerka na warszawskim Mokotowie , 28,5 m z aneksem kuchennym ,łazienka .Po generalnym remoncie gotowa do zamieszkania . W pelni wyposazona, Pierwsze piętro z ładnym widokiem na kameralny dziedziniec .W sąsiedztwie park , dobra komunik...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (107 zł/m2)

1
1
28 m2
1970
15831255 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pok.mieszkanie na Chyloni 26690083 15831255 Tylko u nas !!!Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia!Mieszkanie o pow.43,6m2 w Gdyni na Chyloni.Znajduję się w 10-piętrowym budynku z windą na 1-piętrze.Teren zamknięty.W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypi...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 300 PLN (53 zł/m2)

2
1
43 m2
2012
15399927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17678200 15399927 Polecam ofertę wynajmu nowego mieszkania położonego na Poznańskim Piątkowie w nowo powstałym kompleksie apartamentowców ,,Początek Piątkowo wybudowany przez firmę ROBYG w pobliżu terenów rekreacyjnych- Cytadela, Jeziora Strzeszynek i...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (60 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15848502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26939930 15848502 DWA NIEZALEŻNE POKOJE PRZY UNIWERSYTECIE PRZYRODNICZYM Szukasz komfortowego i przystępnego mieszkania, które idealnie wpisze się w życie studenta? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Przedstawiamy jasne, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 3...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (58 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15743733 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 25017059 15743733 Piękne duże mieszkanie do wynajęcia od zaraz!!! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje komfortowe, nowoczesne mieszkanie do wynajęcia w spokojnej i przytulnej kamienicy w centrum Świdnicy. Możliwość wynajęcia mieszkania na oddzielne pokoje...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

4 000 PLN (44 zł/m2)

6
-
90 m2
1939
15823890 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26603365 15823890 Przedstawiam Państwu do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,8 m², położone na parterze nowoczesnego, 7-piętrowego budynku z 2025 roku, zlokalizowanego przy ul. Ciepłej 38, na osiedlu Sienkiewicza. Budynek wyposażony jest w windę, monit...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 100 PLN (49 zł/m2)

3
1
42.8 m2
2025