• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 222

15844997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum mieszkanie 2 pokojowe, ul. Wita Stwosza 26847425 15844997 Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,81 m2, położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Wita Stwosza. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym - w skład którego wchodzi salon, kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem AGD, sypia...

Tarnów, ul. Wita Stwosza

1 400 PLN (41 zł/m2)

2
1
33.81 m2
-
15779899 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25793509 15779899 Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w centrum miasta, przy cichej i spokojnej ulicy. Lokal idealny dla singla lub pary, dostępny od zaraz.Podstawowe informacje:-2 pokoje: salon z aneksem kuchennym + sypialnia-łazienka-prze...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 700 PLN (79 zł/m2)

2
-
34 m2
-
12455428 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 786333 12455428 Victoria Estate prezentuje mieszkanie w inwestycji Modern House - Bronowice!Mieszkanie dostępne od 1 kwietnia.Nieruchomość:Mieszkanie o powierzchni 36m2 znajduje się na IV piętrze V-piętrowej inwestycji Modern House z 2018 roku przy ul. Radzikowskieg...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 350 PLN (65 zł/m2)

2
1
36 m2
2018
15813106 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26556914 15813106 WYNAJĘTEOpis mieszkaniaDo wynajęcia komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ul. Ślusarskiej 8 na Zabłociu – jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie.Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 PLN (67 zł/m2)

3
-
58 m2
2014
15835941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26706959 15835941 Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 37,5 m2 na Warszawskim Mokotowie. W skład lokalu wchodzą: - duży umewblowany pokój, - kuchnia z oknem oraz pełnym wyposażeniem, - łazienka z pryszn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (95 zł/m2)

1
-
37 m2
2022
15286693 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 14774066 15286693 Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Starej Ochocie. W skład lokalu wchodzą: - pokój z aneksem kuchennym, - pokój - sypialnia, - pokój - sypialnia, - łazienka ok 3m2, - przedpokój. Mieszkanie dwustronne, bardzo dobrze doświetlone. Dwie odd...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (90 zł/m2)

3
-
50 m2
1950
15598068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwupokojowe 38 m2 blisko Rondo ONZ 22132853 15598068 Idealne, wygodne, po remoncie, umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą przy ul. Złotej 61 w Centrum Warszawy. Blisko Metro ONZ, autobusy i tramwaje, Dworzec Centralny i Złote Tarasy.Mieszkanie jest jed...

Warszawa (Wola), Złota

3 500 PLN (95 zł/m2)

2
1
37 m2
1967
15841851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26800079 15841851 Nowoczesny design, wysoki standard, przestronność Do wynajęcia piękny apartament o powierzchni 39 m², usytuowany w nowoczesnym budynku w prestiżowej lokalizacji w Opolu. Idealny dla osób ceniących elegancję, komfort i funkcjonalność. ...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

3 000 PLN (77 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15735777 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24861214 15735777 Na wynajem mieszkanie o powierzchni 47,69 m² w bloku wybudowanym w 2021 roku! Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą.Składa się z:- salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz wyjściem na duży balkon,- dwóch pokoi,- łazienki z WC,- przedpo...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 600 PLN (34 zł/m2)

3
1
47 m2
2021
15609843 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22392770 15609843 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie dla osób poszukujących ciszy, odpoczynku i komfortu.Zlokalizowane w apartamentowcu kompleksu KOLOROWE GARBARY.W skład prawie 36 metrowego mieszkania wchodzi:- salon z wyjściem na dużą loggie, - aneks kuchenny, - sy...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 200 PLN (61 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15827506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26589006 15827506 Szukasz mieszkania na wynajem w centrum Mosiny, w lokalizacji, która łączy w sobie szybki i łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej oraz bliskie sąsiedztwo terenów zielonych? Zapraszam do wnętrz nieruchomości, która spełnia oba te kryteria!Mieszkani...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

2 000 PLN (39 zł/m2)

2
1
51.43 m2
2010
15839760 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 49,50m2 do wynajęcia 26759261 15839760 Do wynajęcia mieszkanie o pow. 49,50 m2, położone na I piętrze w niskim bloku (3-piętrowym) przy ul. Marynarki Wojennej. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie umeblowane. W s...

Tarnów, ul. Marynarki Wojennej

2 600 PLN (53 zł/m2)

2
1
49.5 m2
-