• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 209

15826951 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26625529 15826951 Mam przyjemność zaprezentować 38-metrowe mieszkanie z dwoma osobnymi pokojami przy ul. Brożka - idealne dla studentów UJ, czy pracowników pobliskich korporacji.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje przy ulicy Brożka 24B – bardzo atrakcyjnej lokalizacji, kt...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (68 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15820799 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26625514 15820799 Do wynajęcia wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w centrum miasta, Prochowa 8a , Soho Residence, Grzegórzki Inwestycja położona jest w dzielnicy Grzegórzki, przy ul. ProchowejChodkiewicza, ok. 1,1 km od ścisłego centrum, w piesze...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (87 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15800876 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26223367 15800876 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Piastów – 47,7 m² z balkonemLOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się na osiedlu Piastów w Krakowie – doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i świetną komunikację. W okolicy znajdują się liczne sklepy, punkty usługo...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (50 zł/m2)

3
-
47.7 m2
-
15800558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26214833 15800558 Polecam! Wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie położone w Plewiskach o powierzchni ok 90 m2.Poszukujesz nieruchomości w cichej spokojnej okolicy, ale jednocześnie blisko Poznania?Dobrze trafiłeś, to wyjątkowe mieszkanie jest właśnie dla CIEBIE!LOKALIZACJA:...

Plewiska (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

3 690 PLN (39 zł/m2)

4
1
94.9 m2
-
15775165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25663276 15775165 Wyjątkowy apartament w Angel Wawel - 4 pokoje z niepowtarzalnym widokiem na Wawel. INWESTYCJA (ANGEL WAWEL):Bez wątpienia jest to najbardziej luksusowy kompleks mieszkalny w centrum Krakowa (rok oddania 2015). Apartamenty w Angel Wawel to nie tylko m...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

18 900 PLN (138 zł/m2)

4
2
137 m2
2016
15711145 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24394060 15711145 LOKALIZACJAMieszkanie położone jest przy ul. prof. Michała Bobrzyńskiego tuż przy przystanku tramwajowo-autobusowym Chmieleniec. Trudno wyobrazić sobie lepiej położone miejsce na Ruczaju jeśli chodzi o komunikację miejską. Z przystanku co kilka minut...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (50 zł/m2)

3
1
56.26 m2
2006
15023127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 7198960 15023127 ANGEL CITY, UL.WALOŃSKA SIŁOWNIA, SPA W CENIE MIESZKANIE Mieszkanie mierzy 43m2 powierzchni i składa się z dwóch pokoi, w pełni zabudowanej kuchni, łazienki oraz balkonu.Lokal jest całkowicie wyposażony w sprzęt AGD i RTV : lodówka z zamrażalnikiem,...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 750 PLN (64 zł/m2)

2
1
43 m2
2021
15827484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26625539 15827484 Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w hali garażowej, usytuowane w nowoczesnym budynku z 2016 roku przy ul. Poznańskiej. Doskonała lokalizacja oraz pełne wyposażenie gwarantują komfort i wygodę najemcom.L...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (67 zł/m2)

2
1
35.67 m2
2016
15827396 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26625533 15827396 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji KOŚCIUSZKI APARTMENTS, znajdującej się przy samej Wiśle.LOKALIZACJA: Mieszkanie położone przy ul. Tadeusza Kościuszki, jednej z najbardziej cenionych lokalizacji miasta. Bezpośrednie sąsied...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 600 PLN (93 zł/m2)

2
1
49.49 m2
2017
15815656 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26625508 15815656 homfi przedstawia mieszkanie na wynajem przy Kowalskiej 3 w Zabrzu !LOKALIZACJAZabrze, ul. Kowalska 3. Doskonała lokalizacja z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki. W pobliżu sklepy, punkty usługowe i tereny rekreacyjne. Ogromnym atutem jest nowoczesn...

Zabrze (Centrum północ) (Śląskie, gm. Zabrze)

2 300 PLN (55 zł/m2)

2
1
41.53 m2
1940
15810833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26419346 15810833 2-pokojowe 48m2 z tarasem Centrum Bema LOKALIZACJA :ul. Bema, Śródmieście, Wrocław1 km do wrocławskiego RynkuAPARTAMENT :Apartament o powierzchni 48 m2 składa się z :- salonu z wyjściem na taras- sypialni- holu- kuchni- łazienkiWszystkie wnętrza um...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (56 zł/m2)

2
1
48 m2
2018
15810455 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26410504 15810455 Zapraszam na prezentację mieszkania w świetnej lokalizacjiLOKALIZACJAMieszkanie znajduje się przy ul. Zegara Słonecznego, tuż obok Galerii Słonecznej. To osiedle bloków z 2015 roku, z wjazdem ze szlabanem. Wokół mamy wszystkie niezbędne punkty usługo...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

2 200 PLN (39 zł/m2)

2
1
56.32 m2
2015