• Nieruchomości Polska
 

Pokoje na wynajem Poznań

Znalezionych ofert: 7

15890094 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27868869 15890094 Poszukujesz komfortowego, niezależnego pokoju w sercu Poznania? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Do wynajęcia przestronny pokój o powierzchni około 9 m, usytuowany w nowoczesnym trzypokojowym mieszkaniu zlokalizowanym w samym centrum miasta, przy ulic...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

990 PLN (90 zł/m2)

11
-
11 m2
2008
15888747 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823333 15888747 Do wynajęcia pokój w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla osób studiujących lub pracujących. Nowy Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości ! Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest w nowoczesnym stylu oraz w  meble: sofę rozkładaną ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 100 PLN (100 zł/m2)

11
-
11 m2
1983
15888748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823325 15888748 Do wynajęcia pokój w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla pary lub singla osób studiujących lub pracujących. Pokój wolny od zaraz Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest w nowoczesnym stylu oraz w nowe meble: sofę rozkładaną z pojemnikiem na ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 PLN (115 zł/m2)

11
-
10 m2
1983
15888749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823326 15888749 Do wynajęcia pokój jednoosobowy w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla osób studiujących lub pracujących. Nowy Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości ! Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest meble: sofę rozkładaną z pojemnikiem n...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 PLN (128 zł/m2)

11
-
9 m2
1983
15888750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823327 15888750 Do wynajęcia pokój w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla pary lub singla osób studiujących lub pracujących. Pokój wolny od zaraz Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest w nowoczesnym stylu oraz w nowe meble: sofę rozkładaną z pojemnikiem na ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 PLN (115 zł/m2)

11
-
10 m2
1983
15885666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27736655 15885666 ;Polecam do wynajęcia pokój ok. 18 m2 w mieszkaniu 4 pokojowym zlokalizowanym w samym centrum Jeżyc przy u. Sienkiewicza 14. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze kamienicy i składa się z 4 pokoi, dwóch łazienek z prysznicami oraz kuchni i balkonu. ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 450 PLN (81 zł/m2)

11
-
18 m2
1950
15653831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 23360610 15653831 Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą wynajmu dwóch pokoi o powierzchni 27 m2 i 35 m2 w 3 pokojowym mieszkaniu (135 m2) w kamienicy na ul. Niegolewskich na poznańskim Łazarzu. Na 135 m² znajdują się: duża sypialnia z salonem i wyjściem na balkon, ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 200 PLN (44 zł/m2)

2
1
27 m2
1910