• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 225

15885387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27728415 15885387 Oferujemy do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw, usytuowane na 14 piętrze budynku zlokalizowanego tuż przy Rondzie Wiatraczna. CECHY OFEROWANEGO LOKALU:przestronny balkon typu loggia, ze wspaniałym widokiemdoskonała lok...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (64 zł/m2)

2
1
50 m2
1984
15886298 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27751581 15886298 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 91,83 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Samochodowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 599 PLN (73 zł/m2)

2
-
91 m2
2013
15886299 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751580 15886299 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 495 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Popularnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 395 PLN (69 zł/m2)

11
-
495 m2
2013
15886307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751573 15886307 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 703 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Józefa Sowińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )---------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

50 535 PLN (72 zł/m2)

11
-
703 m2
2015
15886301 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751568 15886301 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.981 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Marynarskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

75 221 PLN (77 zł/m2)

11
-
981 m2
2013
15886305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751574 15886305 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1505 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Józefa Sowińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

108 188 PLN (72 zł/m2)

11
-
1505 m2
2015
15886300 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751571 15886300 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 427 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Popularnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 669 PLN (69 zł/m2)

11
-
427 m2
2013
15886297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751577 15886297 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1194 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Popularnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

82 970 PLN (69 zł/m2)

11
-
1194 m2
2013
15886309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751576 15886309 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 724 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Józefa Sowińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )---------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 045 PLN (72 zł/m2)

11
-
724 m2
2015
15886306 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751575 15886306 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 784 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Popularnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

54 480 PLN (69 zł/m2)

11
-
784 m2
2013
15886310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751578 15886310 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 487 m2 na3 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Popularnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------B...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 839 PLN (69 zł/m2)

11
-
487 m2
2013
15886303 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751569 15886303 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 295 m2 na 6 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Józefa Sowińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )---------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 206 PLN (72 zł/m2)

11
-
295 m2
2015