• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 232

15851466 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Budynek tuż pod miastem 27012789 15851466 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta wynajmu powierzchni 175m2 w odrębnym budynku tuż pod miastem. Samodzielny obiekt z wł...

Białystok (Starosielce) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 490 PLN (20 zł/m2)

4
-
175 m2
-
15851609 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal użytkowy 580 m2 27012778 15851609 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy Państwu powierzchnię handlowo - magazynową parterze w nowoczesnym budynku. Zarówno ...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

24 900 PLN (43 zł/m2)

1
-
580 m2
-
15851388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnie do 500 m2 w centrum 27012755 15851388 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta wynajmu powierzchni handlowo-usługowo-biurowej w jednej kondygnacji na I piętrze od 1...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

15 000 PLN (30 zł/m2)

6
-
500 m2
-
15851118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Twoja inwestycja w Niewodnicy 27012266 15851118 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiamy świetną ofertę inwestycyjną w malowniczym zakątku Niewodnicy Kościelnej. Do wy...

Białystok (Starosielce) (Podlaskie, gm. Białystok)

7 950 PLN (32 zł/m2)

2
-
250 m2
-
15886317 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751979 15886317 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 341,26 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Samochodowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 166 PLN (77 zł/m2)

3
-
341 m2
2013
15886312 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751980 15886312 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 122,65 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, przy ul. Domaniewskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------------B...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 359 PLN (60 zł/m2)

2
-
122 m2
2001
15886315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751977 15886315 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1172,64 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Samochodowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

89 938 PLN (77 zł/m2)

3
-
1172 m2
2013
15886313 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751975 15886313 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 517,25 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Samochodowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 184 PLN (72 zł/m2)

1
-
517 m2
2013
15886311 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751981 15886311 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 116,73 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, przy ul. Domaniewskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 004 PLN (60 zł/m2)

3
-
116 m2
2001
15886316 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751978 15886316 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 2222 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicachul. Samochodowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

170 379 PLN (77 zł/m2)

12
-
2222 m2
2013
15886314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751976 15886314 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 656 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Samochodowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

50 301 PLN (77 zł/m2)

1
-
656 m2
2013
15885531 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733676 15885531 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 77 m2 na 3 piętrze eleganckiego biurowca przy ul. Domaniewskiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 620 PLN (60 zł/m2)

3
-
77 m2
2001