• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 230

15886282 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751538 15886282 Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow. 950 m2 na 1 piętrze budynku biurowo-usługowego w Wawrze (Warszawa), w okolicach ul. Zwoleńskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117mail: [email protected])------------...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

50 080 PLN (53 zł/m2)

12
-
950 m2
2016
15886278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751533 15886278 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1490 m2 na parterze w nowoczesnym kameralnym budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Kardynała Hlonda,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

102 810 PLN (69 zł/m2)

12
-
1490 m2
2012
15876676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27544863 15876676 Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden jest połączony częściowo przesuwnymi drzwiami z salonem) , salonu połączonego z kuchnią,łazienki oraz WC.Na życzenie klienta może być wynajęte miejsce parkingowe w garażu podziemnym opłata 200zł .Czynsz do adm...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (47 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15886283 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27751541 15886283 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 130 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Suwak.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 033 PLN (69 zł/m2)

11
-
130 m2
2013
15886280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751532 15886280 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.758 m2 na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Kardynała Hlondapoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) --------------------Bez prowizji od Najem...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 302 PLN (69 zł/m2)

12
-
758 m2
2012
15886281 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751537 15886281 Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow. 341 m2 na 1 piętrze budynku biurowo-usługowego w Wawrze (Warszawa), w OKOLICACH ul. Zwoleńskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117mail: [email protected])------------...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 976 PLN (53 zł/m2)

12
-
341 m2
2016
15886279 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751534 15886279 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1033 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym kameralnym budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Kardynała Hlonda,poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

71 277 PLN (69 zł/m2)

12
-
1033 m2
2012
15885771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740841 15885771 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.29,30 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Madalińskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowiz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 168 PLN (75 zł/m2)

1
-
29 m2
2000
15885487 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733166 15885487 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,52 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulicy Madalińskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 174 PLN (81 zł/m2)

1
-
27 m2
2000
15884005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27692041 15884005 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.20,78 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Madalińskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 537 PLN (77 zł/m2)

1
-
20 m2
2000
15884006 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27692044 15884006 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.18 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Madalińskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 332 PLN (74 zł/m2)

1
-
18 m2
2000
15863599 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne dwa pokoje w cichej i zielonej okolicy 27252591 15863599 Chciałbym Państwu zaoferować, na wynajem, mieszkanie w zielonej części Rembertowa.Mieszkanie zlokalizowane jest pierwszym piętrze domu jednorodzinnego, składa się z dużego pokoju dziennego, sypialni, słonecznej, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przes...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (40 zł/m2)

2
1
75 m2
-