• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 254

15888141 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27803173 15888141 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOd 01.05 do wynajęcia lokal, mieszkanie na ul. SzymonyLokal składa się salonu z aneksem kuchennym ,sypialni ,łazienki. Nadaje się zarówno na mieszkanie jak i na gabinet lub biuro. Pomieszczenia jasne dobr...

Zakopane (Chyców potok) (Małopolskie, gm. Zakopane)

3 600 PLN (65 zł/m2)

2
-
55 m2
2025
15888121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27803169 15888121 Polecam do najmu 1 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, umeblowany, łazienka w płytkach, wyposażona. Kuchnia umeblowana. Mieszkanie mieści się na 4 pi...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (44 zł/m2)

1
-
45 m2
1900
15888120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803168 15888120 Polecam do wynajęcia rewelacyjny lokal  w centrum Poznania ul. E. Sczanieckiej 1 - jest to narożnik skrzyżowania ulicy GłogowskiejSczanieckiej Lokal ten dzięki swoim możliwościom adaptacyjnym można dostosować niemalże do każdej działalności usługowej...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 700 PLN (53 zł/m2)

4
-
70 m2
1900
15888122 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803167 15888122 Polecam do wynajęcia rewelacyjny lokal biurowy w centrum Poznania ul. E. Sczanieckiej 1A Lokal składa się z dwóch pomieszczeń przeznaczonych na działalność, pokoju socjalnego oraz łazienki  Koszt najmu: Czynsz 2400,00PLN miesięcznie + Vat  Dodatkowo ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (52 zł/m2)

4
-
46 m2
1900
15888119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27803166 15888119 Polecam do najmu 3 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, umeblowany, łazienka w kafelkach, wyposażona. Kuchnia umeblowana. Mieszkanie mieści się na 3 p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
50 m2
1900
15888118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27803165 15888118 Uwaga: Mieszkanie z osobnym zamykanym garażem w hali garażowej. Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone w nowszym budynku na zamkniętym osiedlu przy ul. Naramowickiej 47 (przy stacji BP Winogrady). Mieszkanie w bardzo dobrym standardz...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (44 zł/m2)

2
-
50 m2
2012
15758155 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25313826 15758155 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajmę plac o powierzchni ok. 40 m², położony bezpośrednio przy ul. Czerniakowskiej, w bardzo dobrze widocznej i ruchliwej lokalizacji.Miejsce sprawdzi się pod działalność handlową, usługową, ekspozycyjną...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (63 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15633818 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22902256 15633818 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBEZ PROWIZJI Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie 50 m2 w apartamentowcu + garaż przy ul. Przasnyskiej, okolice CH Arkadia.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchennym,- sypialni z dużą szafą,- łazie...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 650 PLN (73 zł/m2)

2
-
50 m2
2017
15882008 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27654574 15882008 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokernieaktualne - wynajęte.Odkryj szansę zamieszkania w ścisłym centrum kulturalnym Częstochowy. Ul. Św. Jana 2 to najlepszy adres dla osób pragnących korzystać z uroków miasta oraz ciszę i zieleń. Bezpośredni...

Częstochowa (Jasna góra) (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 500 PLN (29 zł/m2)

3
-
86 m2
2002
15877852 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27580796 15877852 Wyjątkowa okazja na wynajem - luksusowy apartament w sercu Wrocławia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego, 150-metrowego apartamentu, który znajduje się w prestiżowym kompleksie `Angel Wings`. To miejsce, które łączy komfort ż...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 900 PLN (86 zł/m2)

3
2
150 m2
2009
15888088 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801987 15888088 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 24 osób na 3 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Konstruktorskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 000 PLN (278 zł/m2)

4
-
108 m2
2014
15888078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801985 15888078 Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow. 588 m2 na 4 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej, na warszawskiej Ochocie.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----------Bez pro...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 042 PLN (65 zł/m2)

9
-
588 m2
1997