• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 257

15850273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26993007 15850273 Opiekun oferty: Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 141 m2, położony w atrakcyjnej części Wrocławia. Lokal znajduje się w zadbanym budynku z pełną infrastrukturą dla biznesu i całodobowym dostępem.To doskonała p...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 700 PLN (62 zł/m2)

3
-
141 m2
2019
15849119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26958975 15849119 OSOBA PROWADZĄCA WIOLETTA GRZESIAKtel. TEL. 602 101 602Nr Licencji PFRN [email protected] na wynajem nowoczesny apartament w budynku z windą z 2019 r, 2 pokoje z aneksem kuchennym . Mieszkanie nowe - kompletnie wyposaż...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (76 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15870926 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27446522 15870926 Opiekun OfertyKonrad RakowieckiMIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZSerdecznie polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m, zlokalizowane w prestiżowej Rezydencji Borek przy ul. Saperów. Lokal znajduje się na parterze i wyróżnia się dużym, p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 900 PLN (98 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15870272 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27424663 15870272 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 22.05***Serdecznie polecam do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy Rymarskiej na Krzyk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 900 PLN (111 zł/m2)

4
-
107 m2
2006
15870240 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27424327 15870240 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Na sprzedaż lokal usługowy 59,44 m w topowej lokalizacji ul. Bernardyńska, WrocławNa sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 59,44 m, znajdują...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 900 PLN (115 zł/m2)

3
-
60 m2
2024
15870166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27422163 15870166 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 33 m2 położony przy ul. Bolesława Krzywoustego we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na parterze bloku mieszkalnego, z bezpośrednim wejściem od strony ulicy, co...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 900 PLN (58 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15863457 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27248863 15863457 Mieszkanie 3 pokojowe dwupoziomoweOPIEKUN OFERTY:PAWEŁ GRZESIKTel: 602 101 602For English version scroll downZapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 85 m2 Mieszkanie składa się z:Poziom 0, salon, przedpokój, kuchnia...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (41 zł/m2)

3
-
85 m2
2002
15848936 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26952429 15848936 Opiekun ofertyBartosz Biernackitel. 602 101 602Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 98,98 m, położony w przyziemiu eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy.Lokal składa się z 4 pomieszczeń o wysokości 3 m, z dużymi oknami zapewniającymi doskonałe ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 650 PLN (88 zł/m2)

7
-
98 m2
1890
15872648 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27499428 15872648 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Kawalerka w apartamentowcu w świetnej lokalizacji, to idealna opcja dla singla lub pary funkcjonalna, jasna i w pełni gotowa do wprowadzenia się od zaraz.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowan...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (85 zł/m2)

1
1
27 m2
2022
15870915 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27445874 15870915 Opiekun oferty:Kacper Walkowicz602 101 602LOKALIZACJA:Budynek znajduje się przy jednej z głównych arterii miasta, co zapewnia szybki dostęp do najważniejszych punktów Wrocławia.Lokal znajduje się w promieniu 100 metrów od Dworca Głównego PKP.UKŁAD FU...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 400 PLN (156 zł/m2)

11
-
9 m2
-
15868836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27392320 15868836 Opiekun oferty:Kacper Walkowicz602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego położonego na ul. Zarembowicza we Wrocławiu.Lokal rekomendowany szczególnie pod działalność e-commerce, handlowo-usługową oraz produkcyjną.LOKALIZACJA:St...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

22 000 PLN (91 zł/m2)

11
-
243 m2
-
15867087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27334998 15867087 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD MAJA**Serdecznie polecam do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Drabika na...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 400 PLN (72 zł/m2)

2
1
47 m2
2022