• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 248

14571635 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 142642 14571635 TYLKO NA MAGAZYN!!! Dostępny od zaraz murowany magazyn, bardzo wysoki na 6 m, samodzielny możliwość najmu dwóch obok siebie, każdy po ok. 70 m2 brama wjazdowa z pozycji 0, wszystko dogodne, dodatkowe miejsca manewrowe i parkingowe, również możliwość ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (36 zł/m2)

11
-
70 m2
1980
15887102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27777164 15887102 PRZYTULNE MIESZKANIE - Mokotów ul. Odyńca przy Wołoskiej - do wynajęcia1 pokój z widną kuchniąw pełni umeblowane , czysta, widne, cichepołożone na zamkniętym osiedlu.Mieszkanie składa się z :- dużego widnego pokoju z balkonem , z widokiem na zieleń- ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (69 zł/m2)

1
1
36 m2
1950
15715135 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24482933 15715135 WARSZAWA-WESOŁA , Stara Miłosna, ok. 76 m2 do wynajęcia, lokal w domu jednorodzinnym w przyziemiu, na prywatnym terenie. Idealny na lokal biurowy, gabinet psychologa, logopedy, o charakterze biurowo-mieszkalnym z osobnym wejściem, w przyziemiu itp......

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (36 zł/m2)

3
-
76 m2
1990
15714529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 24463393 15714529 Grochów - Dom - 12 bliźniaka - w cichej części Olszynki Grochowskiej - TYLKO NA 10 miesięcy(do 31 marca 2026 roku)pow. użytkowa 103 m24 pokoje, 2 łazienki, 2 kuchnie, podpiwniczenie pod połową domu. Wszystkie media miejskie, dodatkowo siła w garażu. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (38 zł/m2)

4
-
130 m2
1957
14571602 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2875915 14571602 LOKAL DO NAJMU NA PARTERZE PRYWATNEJ nieruchomości WILANÓW!!! Idealna powierzchnia na cichą działalność gospodarczą - mały sklepik internetowy, nieduże biuro z socjalem i magazynem w dogodnej lokalizacji, w Wilanowie, bliskie okolice Pałacu w pięknej...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 999 PLN (50 zł/m2)

5
-
80 m2
1990
14571631 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 142643 14571631 Przedmiotem wynajmu jest jeden z dwóch dostępnych lokali - budynków:,bez ogrzewania chwilowo o charakterze magazynowo - usługowo - biurowym, bardzo perspektywiczny i z dużymi możliwościami dla firm szczególnie ślusarsko narzędziowych, z racji braku p...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (67 zł/m2)

3
-
90 m2
2004
15483857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19577908 15483857 Lokal użytkowy z wysokością ok. 4 m, przestrzenny o charakterze biurowo-magazynowym, usytuowany na pograniczu Warszawy z Sulejówkiem, niespełna 0,8 km do głównej trasy na Terespol - ok. ul. Trakt Brzeski. Dobry dojazd i możliwość rozładunku!Świetnie ...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

15 600 PLN (42 zł/m2)

6
-
369 m2
-
15867955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27359813 15867955 Stare Bielany - 65 m2, NA BIURO !!!3 pomieszczenia, kuchnia i toaleta.Lokal po generalnym remoncie (wymienione podłogi, pomalowane ściany, nowe meble w kuchni (ze zmywarką), klimatyzacja.Ciche, czyste, z pięknym widokiem na zielone podwórko, wymarzon...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (51 zł/m2)

3
-
65 m2
1938
15863615 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27253383 15863615 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 48 m2, na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej, Idealne dla niewielkiej rodziny, pary, dwójki przyjaciół - bardzo wygodne.Cena: 3300 PLN + 800 PLN czynsz administracyjny (w tym zaliczki na wodę i centralne ogrzewanie)...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (69 zł/m2)

3
-
48 m2
1972
15815889 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26593290 15815889 APARTAMENT 135M2 Przedmiotem wynajmu jest Apartament o pow. 135m2 , położony na drugim poziomiedomu jednorodzinnego , wolnostojącego z niezależnym i oddzielnym wejściem, o ciekawej architekturze wnętrza .Mieszkanie składa się z ; - holu - małego sal...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (26 zł/m2)

3
-
135 m2
2000
15738957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24917272 15738957 LOKAL DO NAJMU, w prywatnym budynku, idealny na kreatywne Biuro z magazynem, ulokowane w PRYWATNEJ nieruchomości WILANÓW!!! w prestiżowej okolicy w Królewskim Wilanowie.Idealna powierzchnia na cichą działalność gospodarczą - mały sklepik internetowy,...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (45 zł/m2)

5
-
85 m2
1980
15888942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832499 15888942 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 104,90 m2,na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 084 PLN (59 zł/m2)

6
-
104 m2
2013