• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 191

15866886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27331360 15866886 Biuro z klimatem 48m2. w samym Centrum Warszawy.Czynsz 3.900 zł. netto + opłaty eksploatacyjne 850 zł. netto., plus energia.Podział powierzchni:- gabinety: 17, 13, 7 mkw- aneks kuchenny,- łazienka z WC- wysokość pomieszczeń 2,92mBiuro idealne dla ma...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (81 zł/m2)

4
-
48 m2
1914
15847045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26900884 15847045 Powierzchnia składająca się z:dwa większe pokoje około 40-55 mkwdwa pokoje około 20-30 mkwciemna salka konferencyjna pomieszczenie socjalne około 20 mkwkuchniaBudynek:Budynek biurowy Aquarius to 5-piętrowy budynek położony na Bemowie, oferujący biur...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 287 PLN (55 zł/m2)

11
-
223 m2
1998
15882267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659053 15882267 Oferujemy Państwu wynajem powierzchni biurowej na Mokotowie. Biuro składa się z 5 pokoi biurowych oraz przestrzeni recepcyjnejJest możliwość zmiany układu pomieszczeń niewielkim kosztem. Właściciel ma swoje ekipy remontowe – malowanie i wym...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 893 PLN (73 zł/m2)

11
-
122 m2
1994
15841091 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787793 15841091 Biuro lokal usługowy położony na półpiętrze 65 m2. Po remoncie- nowy gres, wymiana oświetlenia na energooszczędne, nowa łazienka wybudowana od zera. Cena najmu za lokal po schodkach 90 złm2 + 23% VAT + opłaty administracyjne+ opłaty licznikowe wg. z...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 850 PLN (90 zł/m2)

2
-
65 m2
1997
15884640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27707315 15884640 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 260 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 360 PLN (86 zł/m2)

8
-
260 m2
1999
15884639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27707313 15884639 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 220m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Nie pobieramy...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 920 PLN (86 zł/m2)

10
-
220 m2
1999
15884641 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27707310 15884641 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 24 m2 na 4 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, niedaleko Centrum Handlowego Targówek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Bez prowiz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 064 PLN (86 zł/m2)

1
-
24 m2
1999
15876872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27558165 15876872 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.22,26 m2 na 1 piętrze kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] prow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 783 PLN (127 zł/m2)

1
-
22 m2
1950
15806368 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26337837 15806368 Do wynajęcia umeblowane biuro dla 1 osoby,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej dyspozy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 PLN (333 zł/m2)

1
-
6 m2
1996
15884643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27707311 15884643 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 42 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, niedaleko Centrum Handlowego Targówek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------B...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 612 PLN (86 zł/m2)

1
-
42 m2
1999
15884605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27706552 15884605 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 801 m2 na4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

71 013 PLN (89 zł/m2)

12
-
801 m2
2018
15884606 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27706550 15884606 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 401 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 550 PLN (89 zł/m2)

12
-
401 m2
2018