• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 198

15878063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27587885 15878063 Do wynajęcia przestronne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 38 m z balkonem.Mieszkanie składa się z: dużego pokoju z aneksem kuchennym, dużego jasnego przedpokoju, łazienki z wanną, balkonu z widokiem na teren zielony. Przynależy do niego także k...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (63 zł/m2)

1
1
38 m2
-
15871672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27473211 15871672 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bogusławskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 30,5 m po remoncie, Stare M...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

730 000 PLN (24 333 zł/m2)

2
-
30 m2
1930
15881290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27627719 15881290 Do wynajęcia luksusowy apartament przy Placu na Groblach, z widokiem na Wawel.150 m2 powierzchni mieszkalnej w luksusowym standardzie,z klimatyzacją.Ogromny salon z otwarty na kuchnię, sypialnia z prywatną łazienką, 2 dodatkowe sypialnie ( jedna z fu...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 500 PLN (77 zł/m2)

4
3
150 m2
2014
15879133 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27608866 15879133 Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w sercu Starego Miasta przy ul. Świetnego MarkaNa powierzchnię 75 m2 składają się :- przestronny salon z dwoma kanapami i stołem jadalnym i TV-sypialnia z podwójnym łóżkiem , szafą i kącikiem do pracy...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (43 zł/m2)

3
1
75 m2
-
15826919 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26616834 15826919 Oferujemy na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 50 m, zlokalizowane w kameralnej inwestycji przy ul. Aleksandra Fredry. To idealna propozycja dla par, rodzin lub profesjonalistów ceniących wysoki standard i spokój.W s...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (65 zł/m2)

3
1
49 m2
2018
15897600 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 28006853 15897600 DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE 3-POKOJOWE, NA BŁONIE, 52 M2, BRONOWICE, KRAKÓW Biuro Aphouse ma przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie 52m2 położone na ulicy Na Błonie. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi - kuchni - łazienki - toelaty - balkonu. ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (58 zł/m2)

3
-
52 m2
-
15897584 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 28006578 15897584 DO WYNAJĘCIA TRZY POKOJOWE MIESZKANIE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ OPIS NIERUCHOMOŚCI: Prezentowana nieruchomość o powierzchni 53m2 znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z: Salonu z wyjściem na balkon, Sypialni, Pokoju Gabinetu, Łazienki, Garderoby...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (62 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15858679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27153498 15858679 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,43 m², zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu Tarasy Verona przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji - zaledwie 3,...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

789 000 PLN (16 438 zł/m2)

3
-
48 m2
2011
15637440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22984064 15637440 KRAKÓW STARE MIASTOKAZIMIERZ - BLISKO CENTRUM KRAKOWA! OK. 41,7 m2 mieszkanie do generalnego remontu ! Doskonale nadaje dla singla, pary jak się również jako inwestycja pod najem długo lu...

Kraków (Stare Miasto), Augustiańska

897 000 PLN (24 243 zł/m2)

2
1
37 m2
1912
15483114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19556411 15483114 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY KRAKÓWPROKOCIM -RŻĄKA 2 POKOJOWE MIESZKANIE OK.48,24 M2!! Z DUŻYM BALKONEM! BARDZO DOBRE ZARÓWNO DLA PARY, RODZINY J...

Kraków (Prokocim-Bieżanów), Rydygiera

820 000 PLN (17 083 zł/m2)

2
1
48 m2
2016
15637462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22984065 15637462 KRAKÓW STARE MIASTOKAZIMIERZ - BLISKO CENTRUM KRAKOWA! OK. 7 8 m2 mieszkanie do generalnego remontu ! Doskonale nadaje dla singla, pary jak się również jako inwestycja pod najem długo...

Kraków (Stare Miasto), Augustiańska

1 698 000 PLN (22 946 zł/m2)

3
1
74 m2
1912
15407953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17867005 15407953 KRAKÓW- Swoszowice Opatkowice Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 44 m2 znajdujące się na parterze 1 w nowym budownictwie z 20 22r, z ogródk iem...

Kraków (Swoszowice), Opatkowicka

660 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
1
44 m2
2022