• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 438

15891719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897599 15891719 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

957 600 PLN (16 231 zł/m2)

3
-
59 m2
2025
15891967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897981 15891967 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

879 384 PLN (13 324 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15891966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897972 15891966 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

687 138 PLN (14 315 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897965 15891965 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

846 498 PLN (13 023 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15891777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897957 15891777 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

572 722 PLN (20 454 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15891963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897953 15891963 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

649 992 PLN (17 105 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15891681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897944 15891681 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

558 332 PLN (19 940 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15891680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897935 15891680 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

690 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15891773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897929 15891773 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

793 251 PLN (16 189 zł/m2)

3
-
49 m2
2025
15891959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897926 15891959 GÓRKA NARODOWA - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE, SPOKOJNA OKOLICA - VII ETAP. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy Prądnik Biały. Inwestycja składa ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

942 796 PLN (14 285 zł/m2)

3
-
66 m2
2022
15891492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897920 15891492 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

730 974 PLN (16 244 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15891769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897913 15891769 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

435 764 PLN (16 139 zł/m2)

1
-
27 m2
2026