• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 443

15891939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897817 15891939 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

931 566 PLN (22 721 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15891473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897812 15891473 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

617 656 PLN (23 756 zł/m2)

1
-
26 m2
2024
15891844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897804 15891844 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

753 489 PLN (23 547 zł/m2)

2
-
32 m2
2024
15891656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897803 15891656 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

843 330 PLN (22 193 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15891935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897792 15891935 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

939 511 PLN (22 915 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15891653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897782 15891653 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 455 685 PLN (22 745 zł/m2)

3
-
64 m2
2024
15891933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897780 15891933 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 097 126 PLN (21 512 zł/m2)

2
-
51 m2
2024
15891652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897777 15891652 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

961 865 PLN (21 861 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15891932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897775 15891932 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 341 260 PLN (21 290 zł/m2)

3
-
63 m2
2024
15891467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897774 15891467 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

960 601 PLN (21 832 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15891839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897773 15891839 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

903 154 PLN (20 070 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15891649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897754 15891649 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

794 252 PLN (20 901 zł/m2)

2
-
38 m2
2025