• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 402

15887332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780860 15887332 Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład wchodzą:-Salon z wyjściem na duży balkon typu Loggia-2 Sypialnie-K...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

269 000 PLN (5 490 zł/m2)

3
1
49 m2
1997
15886835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27768796 15886835 REZERWACJA!Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament w nadmorskim klimacie, idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa inwestycja pod wynajem krótkoterminowy.Lokalizacja:Ustka- Osiedle 'Na Wydmie'tylko 500 m do plażyzaled...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

580 000 PLN (13 488 zł/m2)

2
1
43 m2
2002
15886790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27766904 15886790 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 79,83 m², usytuowane na 4. piętrze nowoczesnej, eleganckiej inwestycji z 2025 roku. Nieruchomość oferowana jest w stanie deweloperskim, co pozwala na indywidualną aranżację wnętrza i stworze...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 420 000 PLN (17 975 zł/m2)

4
2
79 m2
2025
15802237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26258551 15802237 Okazja cenowa!! 3-pok mieszkanie do odświeżenia i własnej aranżacji ul. Na Zakolu Wisły widok na bulwar Wiślany Oferta tylko dla klientów gotówkowych mamy klucze do nieruchomości Do sprzedaży oferuję 3-pok. mieszkanie ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

829 000 PLN (13 590 zł/m2)

3
-
61 m2
2016
15710067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24369839 15710067 KLIMATYCZNE 2-POKOJOWE Z DWOMA BALKONAMI, MIEJSCEM GARAŻOWYM, KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W KAMERALNYM BUDOWNICTWIE LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy ładne, bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 48,30 m2, położone n...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 000 PLN (14 479 zł/m2)

2
-
48 m2
2002
15707636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24324696 15707636 Jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią w zielonej okolicy - idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74 m², usytuowane na 3 piętrze niskiego, ocieplonego bloku przy ul. Zawodz...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

938 000 PLN (12 676 zł/m2)

3
-
74 m2
1994
15581843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21813451 15581843 Apartament o powierzchni 84 m2, dwupoziomowy w budynku dwulokalowym. Stan developerski. Bezczynszowy, w zabytkowym budynku kuźni, z 1900 roku na terenie Twierdzy Modlin. Przebudowa i adaptacja w 2024 roku. Wyodrębniono dwa lokale: 148 m2 i 84 m2. L...

Nowy Dwór Mazowiecki (Modlin-twierdza) (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

849 000 PLN (10 107 zł/m2)

3
-
84 m2
2024
15253718 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 13898921 15253718 Salwator 3 pokoje funkcjonalne w pełni umeblowane Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na Salwatorze, przy ul. Filareckiej...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (65 zł/m2)

3
-
62 m2
1960
15892420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898724 15892420 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 916 PLN (12 518 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15892419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898719 15892419 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

643 659 PLN (12 378 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15892293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898714 15892293 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

625 086 PLN (12 757 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898712 15892340 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

622 188 PLN (12 698 zł/m2)

3
-
49 m2
2026