• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Bałuty

Znalezionych ofert: 189

15743312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25007296 15743312 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny i przestronny lokal handlowo-biurowy o powierzchni 151,28 m², usytuowany w popularnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bałuty. To idealne miejsce dla przedsiębiorców poszukujących lokalu o dużej widoczności ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

910 000 PLN (6 015 zł/m2)

1
-
151.28 m2
1950
14938275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 5128884 14938275 NUMER OFERTY W BIURZE: SOKL1192019Mamy do zaoferowania obiekt zlokalizowany w malowniczym miejscu położony o kilka minut drogi od centrum miasta, które tworzy największy w Europie zwarty kompleks leśny - rezerwat przyrody Las Łagiewnicki, oferując be...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 990 000 PLN (12 662 zł/m2)

11
-
631 m2
1896
14938032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5128892 14938032 NUMER OFERTY W BIURZE: SDAW3162018DOM Z WŁASNYM STAWEM I RZEKĄNieruchomość składająca się z 4 zabudowań na działce o powierzchni 2816 m21. Dom wolno stojący o łącznej powierzchni 369 m2 (123m2 powierzchnia zabudowy)-Poziom 0: pomieszczenia gospodarcz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 500 000 PLN (4 065 zł/m2)

5
2
369 m2
1983
14938125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 5128893 14938125 NUMER OFERTY W BIURZE: SLKLMGB22020 Oferujemy do sprzedaży budynek magazynowo -biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 3312,55 m2. Budynek położony w doskonałej lokalizacji w pobliżu głównych dróg oraz linii kolejowej towarowej w dzielnicy Bałuty. Te...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

12 000 000 PLN (3 623 zł/m2)

11
-
3312 m2
-
14938088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 5128909 14938088 NUMER OFERTY W BIURZE: SDZAW602015Do SPRZEDAŻY DZIAŁKA LEŚNA o pow. 9761 m2 na Bałutach w okolicy ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 26 m na 375 m, zalesiona. Do działki można przyłączyć instalację w...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

500 000 PLN

-
-
9761 m2
-
14938103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 domy Łódź Bałuty / okolice Julianowa 5128888 14938103 NUMER OFERTY W BIURZE: SDAW902011                      Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z dwóch oddzielnych domów posadowionych na działce o powierzchni 815 m2. Nieruchomość idealna na prowadzenie działalności z zakresu hostelu hote...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 000 000 PLN (5 714 zł/m2)

8
-
350 m2
1990
14938100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 5128896 14938100 NUMER OFERTY W BIURZE: SMAW4292012Mamy do zaoferowania mieszkanie o wysokim standardzie składające się z 4 pokoi, aneksu kuchennego, 2 łazienek z WC. Mieszkanie na osiedlu strzeżonym, monitorowanym, jest ono szczytowe dwupoziomowe w apartamentowcu z ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

750 000 PLN (6 098 zł/m2)

4
2
123 m2
2005
15856419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 z balkonem w świetnej lokalizacji, do remontu 27090253 15856419 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,60 m², położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Wici 58 w Łodzi, w spokojnej części Teofilowa.Lokal ma funkcjonalny, klasyczny układ w amfiladzie i składa się z:salonu o powierzchni 14,5 m² z wyjście...

Łódź (Bałuty), Wici

262 360 PLN (7 091 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15818549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26582312 15818549 Przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią i pięknym widokiem na park. Spokojna okolica, świetna komunikacja i możliwość korzystania z parkingu dla mieszkańców ze szlabanem.Tylko osoby prywatne - agencjom dziękujemy, prosimy n...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

339 000 PLN (8 921 zł/m2)

2
-
38 m2
1973
15778016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25739520 15778016 Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Radogoszcz-Zachód. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

440 000 PLN (6 984 zł/m2)

4
1
63 m2
1980
15664337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23549529 15664337 Twoje Miejsce do Metamorfozy 2 Pokoje z Dużym Balkonem!Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczaktel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej części Łodzi. Osiedle...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

343 000 PLN (6 860 zł/m2)

2
2
50 m2
1989
15768128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25535346 15768128 Opiekun oferty:Monika Bistułatel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w dzielnicy Radogoszcz Wschodzie w zielonej, spokojnej części Łodzi, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą osiedlową. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują si...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

569 000 PLN (7 795 zł/m2)

3
1
73 m2
1990