• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Bałuty

Znalezionych ofert: 191

15693358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24063679 15693358 3-pokojowe mieszkanie z loggią Łódź, Radogoszcz, ul. Herlinga-GrudzińskiegoNa sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m², usytuowane na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Herlinga-Grudzińskiego, w sercu zielonego ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

550 000 PLN (9 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1987
15288975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14836288 15288975 DOM Z POTENCJAŁEM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ RADOGOSZCZ WSCHÓD Do sprzedania dom piętrowy o powierzchni ok 154 m2 działka 960 mdziałka dzięki sąsiedztwu wysokiej zabudowy wielorodzinnej i braku planu zagospodarowania przestrzennego może uzyskać bardzo atrakcyjne...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 000 000 PLN (6 494 zł/m2)

4
2
154 m2
1953
15846541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26889447 15846541 Kawalerka 30 mkw ul. Limanowskiego ŁódźNa sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,72 m², położona na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku przy ul. Limanowskiego 199 w Łodzi. Budynek znajduje się na ogrodzonym terenie zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową, ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

232 000 PLN (7 733 zł/m2)

1
1
30 m2
1910
15611873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22439651 15611873 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL182025Oferta wyłącznie w naszym biurze.Mamy do zaoferowania mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na Starych Bałutach na 3 piętrze w bloku z cegły z lat '50. Powierzchnia mieszkania to 36,29 m2 i składa się na nią 25-ci...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

285 000 PLN (7 917 zł/m2)

1
1
36 m2
1952
15883886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27682498 15883886 Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 140 m², położony na działce 943 m² w spokojnej części dzielnicy Bałuty w Łodzi. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do własnej aranżacji blisko centrum miasta.Lokaliza...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

600 000 PLN (2 985 zł/m2)

4
2
201 m2
1948
15644065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23147275 15644065 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDziałka o powierzchni 583 m2 z murowanym budynkiem garażowym o powierzchni użytkowej 67m2 . Nr 3721 obręb B-23 .Media na działce prąd ( 17kW ), gaz. W ulicy woda, kanalizacja, światłowód.Pośrednikom i a...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

550 000 PLN (943 zł/m2)

-
-
583 m2
-
15848344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935935 15848344 Apartament znajduje się na parterze nowego budynku przy ul. Świtezianki.Na 49 metrach kwadratowych znajduje się jasny salon, duża otwarta kuchnia, przestronna sypialnia i  spora łazienka. Nowoczesne wykończenie wnętrz, w tym napinane sufity (matowe w...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

599 000 PLN (12 479 zł/m2)

2
1
48 m2
2025
15881469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27632579 15881469 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMam do zaoferowania wyremontowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 45m2. Zlokalizowane w świetnej lokalizacji w okolicy ul. Zachodniej, skąd blisko do Manufaktury i głównych arterii komunikacyjnych mi...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (10 333 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15864777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 27272742 15864777 W sercu Łodzi, przy kameralnej i zielonej ul. Srebrnej, wśród wysokich drzew tworzących naturalną oazę spokoju i relaksu, znajduje się unikatowa perełka łódzkiej architektury zabytkowa willa fabrykanta Karola Teodora Bühle. To jedna z tych nieruchom...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

12 000 000 PLN (10 889 zł/m2)

1
-
1102 m2
1905
15786610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25911008 15786610 Mała kameralna Działka w mieście, super lokalizacja. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Pabianice. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę rolną o pow.496 m.kw położoną na obrzeżach Łodzi - os....

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

99 000 PLN

-
-
496 m2
-
15759507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25339731 15759507 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na Osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w  bloku wybudowanym w 2001 roku to nowocze...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

486 000 PLN (7 594 zł/m2)

3
2
64 m2
2001
15860606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27182839 15860606 Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 72,83 m², usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ulicy Romanowskiej na Bałutach w Łodzi. Idealne dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo i wygodę.Lokalizacja:Spokojna, osiedlowa...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

860 000 PLN (11 808 zł/m2)

3
1
72.83 m2
2017