• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Bałuty

Znalezionych ofert: 190

15655675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23392214 15655675 Na sprzedaż udziały w kamienicy na Bałutach, ul. Inflancka. Jest to 50% udziałów, pozostałe 50% jest podzielone na dwóch współwłaścicieli. Na działce o powierzchni 756m2 znajduje się budynek o powierzchni mieszkalnej ok. 172m2 oraz dwa budynki gospod...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

249 000 PLN (1 448 zł/m2)

11
-
172 m2
1930
15888606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818445 15888606 Na sprzedaż przytulne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 1 piętrze w wieżowcu z lat 80 (winda). Mieszkanie znajduje się na Bałutach na ulicy Sukienniczej. Mieszkanie ma 2 niezależne pokoje, osobną kuchnię, łazienkę z WC oraz balkon z pięknym ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

352 000 PLN (7 652 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15869888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w Łodzi 27411335 15869888 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL162026Oferta wyłącznie w naszym biurze.Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - 46,74 m² Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 46,74 m², idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Loka...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (6 957 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15691335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24017435 15691335 Na sprzedaż apartament marzenie Liściasta Park zamknięte osiedle tuż przy Parku Julianowskim i Dolinie Sokołówki 57,5 m² stylowego komfortu 2 pokoje, pełne wyposażenie, parter z tarasem, gotowe do zamieszkania! Nowoczesne meble i sprzęty w pakiec...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

599 000 PLN (10 509 zł/m2)

2
1
57 m2
2013
15471653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19318357 15471653 Nie przegap tej wyjątkowej oferty i stwórz miejsce, które będzie służyć zdrowiu i dobru Twoich klientów w doskonale ulokowanym i przygotowanym do tego celu obiekcie. Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania i osobistego zapoznania się z tym w...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 200 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
-
640 m2
1950
15775335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25666243 15775335 Oferujemy do sprzedaży trzy mieszkania usytuowane na parterze wolnostojącego domu, położonego na działce o powierzchni 1032 mkw.Powierzchnie pomieszczeń:Mieszkanie (ok. 37 m²)- Salon z aneksem kuchennym- Sypialnia- Łazienka- PrzedpokójMieszkanie (ok....

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

799 000 PLN (8 071 zł/m2)

5
3
99 m2
1975
15765467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25470928 15765467 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na Osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi.Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w  bloku wybudowanym w 2001 roku.Powierzchnia ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

539 000 PLN (7 700 zł/m2)

3
1
70 m2
2001
15786661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25912746 15786661 Jeśli szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni, spokoju i jakości życia ta oferta spełni te oczekiwania.Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Bema na Julianowie, bezpośrednio przy Parku Julianowskim jednym z najbardziej cen...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

735 000 PLN (9 800 zł/m2)

3
1
75 m2
2011
15413821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18002429 15413821 Prezentujemy działkę na ul Łagiewnickiej o powierzchni 8038 mkw. Działka doskonale nadaje się zarówno dla pod budowę osiedla jak i marketu. Dokonała lokalizacja, swobodny dojazd oraz bezpośrednie otoczenie zabudowy jednorodzinnej sprawia, że jest to ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 800 000 PLN (348 zł/m2)

-
-
8038 m2
-
15446618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18755962 15446618 Działka pod zabudowę wielorodzinną o powierzchni 757 mkw. Działka położóna w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej oraz w bardzo bliskim sąsiedztwie Rynku Bałuckiego. Terten działki płaski. Wszytkie nmedia miejskie. Podana cena jest ceną netto (należy do...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 000 000 PLN (1 321 zł/m2)

-
-
757 m2
-
15861034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27195287 15861034 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m² na 4 piętrze, w pełni rozkładowe,  w bloku po ociepleniu. Mieszkanie posiada 2 pokoje na południowej stronie, co zapewnia mu słoneczne warunki przez większość dnia.Sypialnia z szafą wnękową i kuchnia znajduj...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

350 000 PLN (6 731 zł/m2)

3
1
52 m2
1970
15693358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24063679 15693358 3-pokojowe mieszkanie z loggią Łódź, Radogoszcz, ul. Herlinga-GrudzińskiegoNa sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m², usytuowane na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Herlinga-Grudzińskiego, w sercu zielonego ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

550 000 PLN (9 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1987