• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Bałuty

Znalezionych ofert: 190

15885041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716126 15885041 Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane na parterze zadbanego budynku w spokojnej, zielonej części Łodzi na Teofilowie (Bałuty).Nieruchomość łączy ustawny układ pomieszczeń, dobre wyposażenie o...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (8 132 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15864790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na start 27272893 15864790 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania typu M3 z balkonem, położonego w zielonej i spokojnej części Łodzi - na Teofilowie. To propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej przestrzeni w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Mieszkanie wyróżn...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

310 000 PLN (8 378 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15868226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369523 15868226 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Żabieniec. W pobliżu pełna infrastruktura miejska, sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne, apteka, przychodni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (7 023 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15879140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27608951 15879140 Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,34 m², położone na 11. piętrze zadbanego budynku  po termomodernizacji.Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia, dużą ilością światła dziennego ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

505 000 PLN (8 145 zł/m2)

3
1
62 m2
1970
15868127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyne takie - mieszkanie z historią 27365587 15868127 To nie puste słowa, czy obietnice bez pokrycia - to mieszkanie ma duszę i historię, którą z chęcią opowie Ci osobiście!W 2024 roku mieszkanie przeszło gruntowny remont, który nie próbował zgasić jego charakteru. Wręcz przeciwnie — miał go podkreślić....

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

878 360 PLN (8 872 zł/m2)

4
2
99 m2
1980
15823691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633214 15823691 Szukasz funkcjonalnego mieszkania, które łączy nowoczesny design z idealną infrastrukturą? Zapraszam do zapoznania się z ofertą stylowego apartamentu o powierzchni 35,51 m², zlokalizowanego na prestiżowym i zielonym Osiedlu Jarzębinowym.O mieszkaniu:...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

479 000 PLN (13 686 zł/m2)

2
1
35 m2
2018
15887120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka do sprzedaży Łódź/Bałuty 27777270 15887120 NUMER OFERTY W BIURZE: WMKLB12026Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na Bałutach (Doły) o powierzchni 29,65m2 na trzecim piętrze. Jest jasne, przytulne, w pełni umeblowane. Lokal składa się z jasnego pokoju dziennego, funkcjonalnej kuchni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

280 000 PLN (9 655 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15871470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27470309 15871470 3-pokojowe mieszkanie 57 m² Łódź ul. Franciszkańska do generalnego remontu świetna inwestycjaNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m² w Łodzi, zlokalizowane przy ul. Franciszkańskiej w dobrze skomunikowanej części miasta, idealnej za...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

360 000 PLN (6 316 zł/m2)

3
1
57 m2
1970
15889644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856590 15889644 Od dziś możesz zostać właścicielem mieszkania położonego na osiedlu Radogoszcz Wschód. Kilka słów o mieszkaniu:- 2 rozkładowe, ustawne pokoje - jeśli lubisz dużo słońca to świetnie. Okna wychodzą na południe i zachód. W salonie duży balkon - spokojni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

388 000 PLN (7 608 zł/m2)

2
1
51 m2
1985
15759549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25339960 15759549 Rozkładowe 2 pokoje do własnej aranżacji, w doskonałej lokalizacji!Opiekun oferty:Katarzyna CzyżewskaTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na Bałutach, przy ul. Tokarskiej, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. W pobliżu znajduje si...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

210 000 PLN (3 684 zł/m2)

2
1
57 m2
1908
15839793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26760998 15839793 Historyczna nieruchomość z potencjałem premium w ArturówkuTo nie jest standardowa nieruchomość inwestycyjna. To unikalny, historyczny obiekt położony w jednej z najbardziej prestiżowych i jednocześnie najbardziej ograniczonych pod względem podaży lok...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 000 000 PLN (11 094 zł/m2)

12
2
631 m2
1896
15749851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25112680 15749851 2-pokojowe o powierzchni 45 m², położone na parterze w bloku przy ul. Jana w Łodzi, na spokojnym i zamkniętym osiedlu.Opis nieruchomości:mieszkanie wymaga generalnego remontu idealne dla osób chcących stworzyć wnętrze według własnego projektu,2 niez...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (6 644 zł/m2)

2
1
45 m2
1980