• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Bałuty

Znalezionych ofert: 190

15759549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25339960 15759549 Rozkładowe 2 pokoje do własnej aranżacji, w doskonałej lokalizacji!Opiekun oferty:Katarzyna CzyżewskaTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na Bałutach, przy ul. Tokarskiej, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. W pobliżu znajduje si...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

210 000 PLN (3 684 zł/m2)

2
1
57 m2
1908
15749851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25112680 15749851 2-pokojowe o powierzchni 45 m², położone na parterze w bloku przy ul. Jana w Łodzi, na spokojnym i zamkniętym osiedlu.Opis nieruchomości:mieszkanie wymaga generalnego remontu idealne dla osób chcących stworzyć wnętrze według własnego projektu,2 niez...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (6 644 zł/m2)

2
1
45 m2
1980
15669440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23612045 15669440 Na sprzedaż lokal usługowy w Łodzi przy ul. BrukowejOferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 396 m², usytuowany na 2. piętrze budynku. Przed obiektem znajdują się liczne ogólnodostępne miejsca parkingowe, co stanowi duży atut zarówno dla kl...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

950 000 PLN (2 399 zł/m2)

11
1
396 m2
1950
15865720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304977 15865720 Opis lokalizacji:Dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie zlokalizowane przy ul. Traktorowej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do wszystkich udogodnień miejskich dostępnych w okolicy.Opiekun oferty:Patrycja GórskaTel. 602-101-60...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

279 000 PLN (7 541 zł/m2)

2
1
37 m2
1978
15838554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733151 15838554 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Łodzi dzielnicy Marysin-Doły, przy ulicy Emilii Plater. Lokal znajduje się w bezpośrednim otoczeniu licznych parków i terenów zielonych, co zap...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

275 000 PLN (6 395 zł/m2)

2
1
43 m2
1960
15888513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak na sprzedaż Łódź, Radogoszcz 27814960 15888513 NUMER OFERTY W BIURZE: SDKL202026Oferta wyłącznie w naszym biurze.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wyróżniający się wysokim standardem wykończenia oraz niepowtarzalnym, bogato zdobionym stylem w zabudowie szeregowej (szeregowiec skrajny), położony...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 800 000 PLN (9 396 zł/m2)

6
-
298 m2
-
15830915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do wprowadzenia 3 pokoje 26682512 15830915 Są takie miejsca, które od progu dają poczucie, że ktoś tu naprawdę dobrze zaplanował codzienne życie.To właśnie jedno z nich.Na trzecim piętrze zadbanego budynku z 2003 roku, przy ul. Romanowskiej, znajduje się mieszkanie, które na powierzchni 76,8 ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

628 360 PLN (8 268 zł/m2)

3
1
76 m2
2003
15790973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25981725 15790973 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest w zielonej i spokojnej okolicy, w dzielnicy BAŁUTY - CENTRUM!W pobliżu pełna infrastruktura miejska: sklepy (ALDI, NETTO), punkty usługowe, gastr...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

389 000 PLN (8 457 zł/m2)

2
1
46 m2
1961
15772835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25622089 15772835 Rezerwacja!Opiekun oferty: Katarzyna Czyżewskatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny rekreacyjne. Blisk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

679 000 PLN (5 853 zł/m2)

4
1
116 m2
1980
15782248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25838928 15782248 Opis lokalizacji:Piękne dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie znajdującym się na Łódzkich Bałutach zlokalizowane przy ul. Lnianej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do wszystkich udogodnień miejskich, dostępnych w okolicy.Opie...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (8 351 zł/m2)

2
1
37 m2
1963
15767171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25518834 15767171 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602 101 602Jest możliwość przywrócenia pierwotnego układu mieszkania czyli 3 pokoje i pełen rozkład (patrz alternatywny rzut).Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest na osiedlu Radogoszcz Wschód, w zielonej, s...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (7 266 zł/m2)

2
1
64 m2
1989
15758324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25319650 15758324 Opiekun oferty: Rafał Araminowicz Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny rekreacyjne (...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

495 000 PLN (8 390 zł/m2)

3
1
59 m2
1975