• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Bałuty

Znalezionych ofert: 190

15767171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25518834 15767171 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602 101 602Jest możliwość przywrócenia pierwotnego układu mieszkania czyli 3 pokoje i pełen rozkład (patrz alternatywny rzut).Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest na osiedlu Radogoszcz Wschód, w zielonej, s...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (7 266 zł/m2)

2
1
64 m2
1989
15758324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25319650 15758324 Opiekun oferty: Rafał Araminowicz Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny rekreacyjne (...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

495 000 PLN (8 390 zł/m2)

3
1
59 m2
1975
15656060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23404143 15656060 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na terenie Osiedla Jagiełły, powszechnie cenionego za połączenie doskonale rozwiniętej infrastruktury miejskiej ( komunikacja, sklepy, gastronomia, szk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

645 000 PLN (7 588 zł/m2)

3
1
85 m2
1990
15681052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23842846 15681052 Opis lokalizacji:Piękne dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie zlokalizowane przy ul. Traktorowej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do wszystkich udogodnień miejskich dostępnych w okolicy.Odświeżona kuchnia, salon i korytarz. ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

347 000 PLN (9 639 zł/m2)

2
1
36 m2
1967
15676407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23770129 15676407 2 pokoje do własnej aranżacji na TeofilowieOpiekun oferty:Stanisław KarwowskiTel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana w okolicy licznych punktów handlowo-usługowych, sklepów, szkół, przedszkoli oraz restauracji. Mieszkanie z...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (7 162 zł/m2)

2
1
37 m2
1974
15765928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25491462 15765928 Opiekun oferty:Robert SzeidlTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu w budynku z cegły, blisko Manufaktury.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu liczne sklepy, sz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

419 000 PLN (8 380 zł/m2)

2
2
50 m2
1967
15736715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24876846 15736715 KAWALERKA Z ODDZIELNĄ KUCHNIĄ W ZIELONEJ CZĘŚCI BAŁUTOpis lokalizacji:Bliska odległość do Manufaktury oraz punktów handlowych i usługowych. W pobliżu szkoły oraz restauracje. Okolica bardzo dobrze skomunikowana z każdą dzielnicą Łodzi.Opiekun oferty:...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

240 000 PLN (7 059 zł/m2)

1
1
34 m2
1965
15619433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22587689 15619433 REZERWACJAOpiekun oferty:Sebastian Korkosztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie przy ul. Bolesława Prusa w Łodzi to doskonałe połączenie miejskiej wygody i spokoju. Położone w cichej i kameralnej okolicy, zapewnia komfort życia z dala od...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (7 242 zł/m2)

3
-
62 m2
1972
15718695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24555980 15718695 Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduję się w bardzo spokojnej a zarazem dobrze skomunikowanej części Łodzi. W niedalekiej odległości znajdują się liczne punkty usługowe, szkoły, parki miejskie oraz przystanki tramwajowe i autobusowe zapewniające dobry ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (9 833 zł/m2)

2
1
30 m2
1978
15763901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25434216 15763901 REZERWACJAOpiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w spokojnej i otoczonej zielenią okolicy przy ulicy Hipotecznej.Otoczenie nieruchomości:W pobliżu nieruchomości znajdują się szkoła podstawowa, przedsz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (7 556 zł/m2)

2
1
45 m2
1975
15887526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27784993 15887526 Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. 602-101-602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne ter...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

489 000 PLN (9 588 zł/m2)

3
1
51 m2
1976
15869818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27410443 15869818 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Wojska Polskiego.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej i bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji, k...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

260 000 PLN (7 429 zł/m2)

1
1
35 m2
1930