• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Widzew

Znalezionych ofert: 106

15785045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25865644 15785045 Przestronny apartament przy lesie 3 pokoje Łódź JanówOpiekun oferty:Łukasz Duracztel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w zielonej i spokojnej części Łodzi - na Janowie. To wyjątkowa lokalizacja łącząca bliskość natury z...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

930 000 PLN (10 568 zł/m2)

4
1
88 m2
2002
15772215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25605323 15772215 Opiekun oferty:Robert Szeidltel: 602 101 602Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,5 m, położone na parterze kamienicy przy ul. Nawrot w Łodzi.Lokal po generalnym remoncie idealne dla inwestora, pod wynajem lub dla osoby, która chce wprow...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (10 321 zł/m2)

2
1
28 m2
1900
15702954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24241927 15702954 4 pokojowe mieszkanie na rozchwytywanym Janowie - Olechowie!Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w okolicy ze świetnym dojazdem do Centrum.Niedaleko stadion Widzewa, szkoły, przedszkola i p...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

799 999 PLN (11 111 zł/m2)

4
1
72 m2
1995
15873126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27512712 15873126 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz mieszkania, które daje oddech, przestrzeń i poczucie domowego ciepła? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych części Łodzi na osiedl...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

689 000 PLN (8 722 zł/m2)

3
1
79 m2
1995
15872447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27493737 15872447 Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Na sprzedaż świetnie doświetlone mieszkanie o powierzchni 32 m2 z balkonem na zielonym, przestronnym osiedlu Widzewa przy rondzie Sybiraków.11-piętrowy budynek posiada osobne wejście z windą z poziomu...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

249 000 PLN (7 781 zł/m2)

1
1
32 m2
1978
15872276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489629 15872276 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz balansu między wielkomiejskim stylem życia a chwilą wytchnienia na świeżym powietrzu? Masz dość czekania na koniec budowy? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierz...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

419 000 PLN (11 324 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15841672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26792684 15841672 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w wieżowcu przy ul. Lermontowa na Widzewie, w spokojnej i zielonej okolicy.Otoczenie nieruchomości:W najbliższej okolicy mieszkańcy mają dostęp do s...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

318 000 PLN (9 086 zł/m2)

1
1
35 m2
1980
15878728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597344 15878728 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie ogloszenie sprzedam na tym portalui bo drogie sa ogloszenia dot sprzedania mieszkania jak za zboze sie placi za takie ogloszenie a tu masz taniej za kilkadziesiea zlotych masz ogloszenieTelefon...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

195 000 PLN (4 756 zł/m2)

2
-
41 m2
1904
15845101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26850878 15845101 Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej części Łódź – na terenie dzielnicy Widzew. Nieruchomość o całkowitej powierzchni użytkowej 200 m² została wybudowana w 2014 roku w technologii tradycyjnej i łączy no...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 995 000 PLN (9 975 zł/m2)

4
1
200 m2
2014
15614605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22495699 15614605 Prezentowana nieruchomość jest bardzo ciekawym mieszkaniem w Łodzi. Lokalizacja : Łódź , Janów , ulica Ketlinga Mieszkanie jest wyjątkowe ze względu na układ , ale i jego wykończenie. Trzecie piętro , blok bez windy , balkon , komórka lokatorsk...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

630 000 PLN (7 500 zł/m2)

4
-
84 m2
1997
15882486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27665146 15882486 Oferujemy na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 45,33 m2, usytuowane na 4. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z 2000 r. (4 kondygnacje, bez windy). Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, klatki schodowe szerokie i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (7 920 zł/m2)

2
1
45.33 m2
2000
15887125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana z możliwością podziału 2516m2 27777288 15887125 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o dużym potencjale inwestycyjnym, położonej w spokojnej i zielonej części Łodzi - przy ul. Nowogrodzkiej 53A, w obrębie W-15.Nieruchomość o powierzchni 2516 m² (działka nr 2911) ...

Łódź (Widzew), Nowogrodzka

1 044 366 PLN (415 zł/m2)

-
-
2516 m2
-