• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Brwinów

Znalezionych ofert: 66

14677823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 160312 14677823 Działka budowlana 900 m2 z wydanym pozwoleniem na budowę. Działka położona w miejscowości Brwinów. Jest usytuowana w miejscu niezwykle sprzyjającym codziennemu życiu. Lokalizacja działki łączy w sobie to co najlepsze, a więc malowniczą oazę spokoju ...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

450 000 PLN (500 zł/m2)

-
-
900 m2
-
15178904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 11813970 15178904 Działka budowlana o dużym potencjale w idealnej lokalizacji. Działka znajduje się częściowo na terenie mieszkalnictwa jednorodzinnego i częściowo na terenie mieszkalnictwa jednorodzinnego położonego w strefie Warszawskiego obszaru Chronionego Krajob...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

3 144 400 PLN (200 zł/m2)

-
-
15722 m2
-
15536251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20748016 15536251 Nowa kameralna inwestycja w Brwinowie -Mieszkanie 2 pokoje z balkonem i własnym strychem! Balkon o powierzchni 4,36m2 a strych o powierzchn9,5 m2.Brwinów miasto ogród - Podwarszawskie Trójmiasto Ogrodów - Moje Miejsce -Kameralny Budynek 16 Apartame...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

459 000 PLN (14 806 zł/m2)

2
-
31 m2
2026
14080842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 103133 14080842 Do sprzedania działka o nieregularnym kształcie o powierzchni 4531m. Działka zabudowana domem piętrowym, jednorodzinnym z lat 70-tych o pow. około 130m (5 pokoi, 2 kuchnie i łazienka). Budynek ocieplony, dach pokryty papą, okna częściowo wymienione,...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 490 000 PLN

-
-
4530 m2
-
15870048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27417804 15870048 TEREN INWESTYCYJNY POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄDo sprzedania działka o powierzchni 2106 m2, wymiary 52x40,5 mDojazd do działki z dwóch stron, wszystkie media miejskie przy działce.Brak planu, należy uzyskać warunki zabudowy, w okolicy zabudowa wielorod...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

2 200 000 PLN

-
-
2106 m2
-
15841970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26803015 15841970 Na sprzedaż działka  nr 162 położona przy ul. Bombardierów w północnej części Brwinowa, z dobrą komunikacją w stronę Pruszkowa i Warszawy. W niedalekiej odległości od autostrady A2. Wokół zielone tereny, niewielkie zalesienie. W sąsiedztwie  powstają...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

396 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
990 m2
-
14939710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5191530 14939710 Wolnostojący dom o powierzchni 262 m, usytuowany na ogrodzonej działce o wielkości ok. 800 m, w spokojnej i zielonej części Brwinowa.To wyjątkowa nieruchomość, która daje szerokie możliwości wykorzystania sprawdzi się zarówno jako komfortowy dom dla...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 600 000 PLN (6 107 zł/m2)

7
2
262 m2
1998
15718464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552442 15718464 NIERUCHOMOŚĆDom wolnostojący na działce o pow. 1500m2Dom na parterze składa się z salonu 21,9m2 , osobnej kuchni, łazienki oraz dwóch pokoi, każdy po 18,6m2. Na pietrze znajdują sie trzy przestronne sypialnie (27,3, 27,3, 14,4m2) oraz dużej łazienki ...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

2 299 000 PLN (10 498 zł/m2)

6
2
219 m2
1905
8297404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27121 8297404 Działka w Kaniach (gmina Brwinów ). Powierzchnia 1136m2. Działka ładna, w dobrej lokalizacji, do stacji kolejki WKD 5 minut. Do Warszawy ok. 20 kilometrów. Bardzo zielona okolica. W pobliżu zabudowa jednorodzinna. Blisko sklepy, apteka itp. Wod...

Brwinów (Kanie) (Mazowieckie, gm. Brwinów)

199 000 PLN

-
-
1136 m2
-
15848632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26946529 15848632 Na sprzedaż działka w cichej i spokojnej okolicy idealna pod dom jednorodzinny!Oferujemy działkę położoną w kameralnym otoczeniu, wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej. To doskonała propozycja dla osób ceniących prywatność, ciszę oraz bliskość natury...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

920 000 PLN

-
-
1600 m2
-
15715025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24482258 15715025 Na sprzedaż jasny, komfortowy segment w spokojnej części Brwinowa. Gotowy do wprowadzenia.Atuty nieruchomości:* Klimatyzacja* Dwa miejsca postojowe na zamkniętym osiedlu* Drewniany taras* Robot koszący, automatyczne nawadnianie* Wysoki standard wykoń...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 199 000 PLN (11 990 zł/m2)

4
1
100 m2
2021
13677184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 1982286 13677184 Do sprzedania działka inwestycyjnobudowlana z warunkami zabudowy w Brwinowie. Bardzo dobra lokalizacja. Działka znajduje się przy drodze wojewódzkiej nr 719, jest to trasa łącząca Pruszków z Grodziskiem mazowieckim. Bliski dojazd do autostrady A2. Za...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

3 800 000 PLN

-
-
11854 m2
-