• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Brwinów

Znalezionych ofert: 66

15714342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24457076 15714342 TYLKO U NAS Na sprzedaż działka w spokojnej okolicy, pośród nowoczesnej zabudowy. Na działce prąd i studnia.Brak MPZP. Główne atuty nieruchomości - około 11-12 min spacerem PKP Brwinów, około 16 - 17 min spacerem. W okolicy szkoły, przedszkola, su...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

920 000 PLN (440 zł/m2)

-
-
2089 m2
-
15753922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25218844 15753922 Działka usługowa 1600 m Brwinów, wjazd z drogi asfaltowejNa sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1600 m, położona w doskonałej lokalizacji w Brwinowie.Nieruchomość ma bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej, co zapewnia wygodny dostęp zar...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

496 000 PLN

-
-
1600 m2
-
15822950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26599640 15822950 Piękna działka budowlana z MPZP w BrwinowieDrodzy Państwo, jeśli marzycie o budowie domu w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dostępem do infrastruktury i szybkim dojazdem do Warszawy - ta oferta jest właśnie dla Państwa. LOKALIZACJABrwinów – komfo...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

699 000 PLN

-
-
1403 m2
-
15762921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25414664 15762921 Mieszkanie o powierzchni 54,1 m2 znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku, przy ul. Kraszewskiego 4 w samym sercu Brwinowa, w okolicy malowniczych Miast Ogrodów - Podkowy Leśnej oraz Milanówka.Rozkładowe i bardzo funkcjonalne, obejmuje: osobną,...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

490 000 PLN (9 057 zł/m2)

3
1
54.1 m2
1970
15780400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25801655 15780400 Piękny dom w otoczeniu kwiatów!Klimatyczny dom o powierzchni użytkowej 170 m2 położony na wyjątkowej działce 1100 m2 o charakterze leśno - parkowym.Parter budynku stanowi : sień, korytarz, widna kuchnia, łazienka, gabinet, jadalnia wraz z pokojem dzi...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 850 000 PLN (6 167 zł/m2)

5
2
300 m2
1959
15202143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12468391 15202143 Do sprzedania duża foremna działka położona na granicy Podkowy Leśnej oraz Brwinowa( po jednej stronie ulicy Podkowa Leśna po drugiej administracyjnie Brwinów).W okolicy domy jednorodzinne z działkami o dużej powierzchni dające intymność zamieszkani...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 850 000 PLN

-
-
2313 m2
-
13751624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2055177 13751624 Pałacyk z początku XX wieku z historią. Do generalnego remontu, obiekt z przeznaczeniem inwestycyjno-mieszkaniowym na: dom wielorodzinny, restaurację-kawiarnię, hotel, kasyno, klinikę, salon odnowy biologicznej itp. Położony w strefie zieleni i rekre...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

3 500 000 PLN (4 342 zł/m2)

12
-
806 m2
1910
15411333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 17934882 15411333 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w Brwinowie przy ulicy Pszczelińskiej o wartości 2 500 000 PLN.  Budynek posiada 2 kondygnację, został wybudowany z betonu komórkowego plus 20 cm styropianu w 2022 roku i ogrzewany jest gazem miejskim. Nieruchomo...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

2 500 000 PLN (12 500 zł/m2)

11
-
200 m2
2022
15411773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940950 15411773 Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję – bliźniak w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej części Brwinowa. Ta nowoczesna nieruchomość o całkowitej powierzchni 150 m² oferuje nieograniczone możliwości aranżacyjne, co czyni ją idealnym...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 150 000 PLN (7 667 zł/m2)

4
-
150 m2
2022
15677149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23786010 15677149 Brwinów, centrum - do sprzedaży bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2, po generalnym remoncie w 2023r., W STANIE IDEALNYM !!! Mieszkanie ze względu na standard oraz lokalizację DOSKONAŁE NA INWESTYCJĘ !!!5 min. pieszo do stacji PKP ...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

499 000 PLN (14 176 zł/m2)

2
1
35.2 m2
1970
15654161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23366912 15654161 Brwinów ul. Wygonowa - do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana, narożna, o powierzchni 1401 m2 i przybliżonych wymiarach 34,5m x 42m, kształtem zbliżona do prostokąta. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - oznaczona s...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

699 000 PLN

-
-
1401 m2
-
15699138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24161941 15699138 Do sprzedania działka budowlana, o powierzchni 1 349 m2 i wymiarach: 13m szerokości na 240m długości, w kształcie prostokąta.Brwinów - północno-wschodnia część miasta, w odległości ok. 1 km. od A2, do węzła w Pruszkowie (ok. 5 km), 1,5 km do centrum....

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

690 000 PLN

-
-
3149 m2
-