• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Brzeg

Znalezionych ofert: 80

15591104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21995865 15591104 Osiedle Kościuszki - poznaj nową inwestycję!W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle PREMIUM – Osiedle Kościuszki.To idealne miejsce dla tych, któr...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

365 900 PLN (8 924 zł/m2)

2
-
41 m2
-
15591103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21995863 15591103 Osiedle Kościuszki - poznaj nową inwestycję!W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle PREMIUM – Osiedle Kościuszki.To idealne miejsce dla tych, któr...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

359 900 PLN (9 471 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15580744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21775708 15580744 Osiedle Kościuszki - poznaj nową inwestycję!W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle PREMIUM – Osiedle Kościuszki.To idealne miejsce dla tych, któr...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

339 000 PLN (9 162 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15818333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588755 15818333 Osiedle Kościuszki - poznaj nową inwestycję!W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle PREMIUM – Osiedle Kościuszki.To idealne miejsce dla tych, któr...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

376 800 PLN (9 190 zł/m2)

2
-
41 m2
-
15806733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26351698 15806733 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w Brzegu przy ul. Armii Krajowej. Ogromnym atutem mieszkania jest lokalizacja - w centrum miasta. W pobliżu jest wiele malowniczych, parków oraz rynek. Niewielka odległość od s...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

680 000 PLN (5 345 zł/m2)

3
-
127.21 m2
1905
15508992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
GOTOWIEC INWESTYCYJNY W SUPER LOKALIZACJI ! 20116016 15508992 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz tel. 793 775 800                                         GOTOWIEC INWESTYCYJNY W SUPER LOKALIZACJI !                                                   OFERTA SKIEROWANA DO INWESTORÓW !                   ...

Brzeg Dolny (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

4 997 000 PLN (5 432 zł/m2)

12
-
920 m2
1997
15805842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26318365 15805842 Polecamy Państwu na sprzedaż 3 - pokojowy apartament o powierzchni 31,70 mieszczący się na 2 piętrze IV piętrowego budynku w inwestycji w Brzegu przy ul. Westerplatte, od dewelopera z ugruntowaną pozycją na rynku nieruchomości działającego w branży ...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

299 999 PLN (9 464 zł/m2)

1
-
31.7 m2
2026
15805840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26318364 15805840 Polecamy Państwu na sprzedaż 3 - pokojowy apartament o powierzchni 73,25 mieszczący się na parterze IV piętrowego budynku w inwestycji w Brzegu przy ul. Westerplatte, od dewelopera z ugruntowaną pozycją na rynku nieruchomości działającego w branży o...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

549 375 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
73.25 m2
2026
15805841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26318366 15805841 Polecamy Państwu na sprzedaż 3 - pokojowy apartament o powierzchni 72,20 mieszczący się na 1 piętrze IV piętrowego budynku w inwestycji w Brzegu przy ul. Westerplatte, od dewelopera z ugruntowaną pozycją na rynku nieruchomości działającego w branży ...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

541 500 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
72.2 m2
2026
15805908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26318584 15805908 Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 59,43 m², zlokalizowane na parterze w jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Brzegu. Do nieruchomości przynależy również piwnica o powierzchni 3,92 m². Mieszkanie składa się z: przestronnego...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

397 000 PLN (6 680 zł/m2)

3
1
59.43 m2
-
15795658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26100783 15795658 Na sprzedaż przytulne i przestronne mieszkanie. Na powierzchnię 62,58 m² składają się:Duży Salon: Serce domu. Znajdziesz tu nie tylko klimatyczny kominek LED, który umili długie wieczory, ale także pojemną szafę w zabudowie (firmy Komandor), co gwara...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

497 000 PLN (7 942 zł/m2)

2
1
62.58 m2
1901
15608061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22374512 15608061 Nowoczesny Dom Marzeń – komfort, styl i technologia.Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu, który łączy elegancję, styl i funkcjonalność.Zaprojektowany z myślą o komforcie mieszkańców, oferuje przestr...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

1 189 000 PLN (7 250 zł/m2)

4
-
164 m2
-