• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Dąbrowa

Znalezionych ofert: 148

15890967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27883625 15890967 Na sprzedaż piękny wolnostojący dom w Dąbrowie Szlacheckiej, Wołowice. Stan deweloperski. Wykonany według projektu Bella Studio Krajobrazy. Ściany wykonane z gazobetonu o grubości 24 cm ocieplone 20 cm styropianem, okna trzyszybowe z ciepłym mont...

Dąbrowa Szlachecka (Wołowice) (Małopolskie, gm. Czernichów)

1 150 000 PLN (5 838 zł/m2)

4
2
197 m2
2024
15097278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9736360 15097278 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m², w miejscowości Łomianki-DąbrowaDojazd: asfalt.Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz w drodzeDziałka w 2 linii zabudowy.Serdecznie zapraszam do kontaktu.Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumie...

Dąbrowa (Mazowieckie, gm. Łomianki)

759 000 PLN

-
-
900 m2
-
15860731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27183363 15860731 INDYWIDUALNY PROJEKT BUDYNKU WOLNOSTOJĄCEGO !!! Posiadamy na sprzedaż budynek wolnostojący o powierzchni całkowitej 126m2, a użytkowej 114 m2 z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Budynek zlokalizowany w Dąbrowie Szlacheckiej w powiec...

Dąbrowa Szlachecka (Małopolskie, gm. Czernichów)

899 000 PLN (7 135 zł/m2)

4
-
126 m2
2026
15889992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27866391 15889992 Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie Dąbrowa Górnicza, Mydlice ul. Ludowa 1933B Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w dzielnicy Mydlice w Dąbrowa Górnicza przy ul. Ludowej 1933B. Lokal idealnie sprawdzi się zar&...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

180 000 PLN (4 615 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15889806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27862092 15889806 Mieszkanie na sprzedaż - Gołonóg, ul. Krasickiego Na sprzedaż kawalerka z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona przy ul. Krasickiego 57 w dzielnicy Gołonóg. Lokal znajduje się na parterze i posiada balkon. Mieszkanie daj...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

190 000 PLN (4 872 zł/m2)

1
-
39 m2
-
14423316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 37435 14423316 Działka o powierzchni 1,5 ha położona w miejscowości Dąbrowa gm. Kaliska.Działka znajduje się przy ul. Jarzębinowej, około 300 metrów od drogi krajowej.Uzbrojona w prąd – przyłącze na działce.Kształt działki zbliżony jest do prostokątaTeren częściowo...

Dąbrowa (Pomorskie, gm. Kaliska)

490 000 PLN

-
-
15000 m2
-
14862678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 3574643 14862678 Działka na skraju wsi z własnym laskiem Dąbrowa kTwardogóry Wyjątkowa działka w lesie z jednym sąsiadem Dąbrowa k TwardogóryWspaniała przestrzeń pełna starych i młodych drzew z uroczą polaną pośrodku i prywatnym wejściem do lasu.Powierzchnia: 3000m2M...

Dąbrowa (Dolnośląskie, gm. Krośnice)

250 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15693930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24073033 15693930 KUŹNICZKA NOWA DĄBROWA GÓRNICZA,PIĘKNA DZIAŁKA BUDOWLANO-ROLNA, 12463 m2.Biuro nieruchomości Inwestlokum oferuje do sprzedania działkę o powierzchni 1,2463 ha. Położona w uroczej dzielnicy Dąbrowy Górniczej tj. Kuźniczka Nowa u styku dwóch województw...

Dąbrowa Górnicza (Nowa kuźniczka) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

215 000 PLN

-
-
12463 m2
-
15868012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27361802 15868012 OKAZJA INWESTYCYJNA: TREREN PRZEMYSŁAOWY 1,34 ha STRZEMIESZYCE WIELKIE Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową o charakterze komercyjno-przemysłowym, zlokalizowaną w sercu Zagłębia Dąbrowskiego. Teren o łącznej powierzchni 1,3412 ha...

Dąbrowa Górnicza (Strzemieszyce wielkie) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 500 000 PLN

-
-
13412 m2
-
15834200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26714805 15834200 DO SPRZEDAŻY DOM WOLNOSTOJĄCY W STANIE DEWELOPERSKIM, ZNAJDUJĄCY SIĘ W MIEJSCOWOŚCI DĄBROWA SZLACHECKA PRZY LESIE W POBLIŻU POTĘŻNYCH DĘBÓW. Kupujący nie płaci podatku PCC 2% oraz prowizji dla biura nieruchomości DOM Dom wolnostojąc...

Dąbrowa Szlachecka (Małopolskie, gm. Czernichów)

2 100 000 PLN (8 235 zł/m2)

4
-
255 m2
2025
13895875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202669 13895875 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W NOWEJ DĄBROWIE, OTOCZONA LASEM- - GMINA KUŚLIN, 50 km od PoznaniaDziałka o powierzchni 5.04 ha, (klasa gleb: IV, V oraz VI,)MPZP 2023 r -tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej – rezydencjonalnej oraz teren...

Nowa Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Kwilcz)

4 989 600 PLN (99 zł/m2)

-
-
50400 m2
-
15351226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16554633 15351226 DOM WOLNOSTOJĄCY PARTEROWY (5-8 pok) Z MOŻLIWOŚCIĄ WYKOŃCZENIA PODDASZA, POMPA CIEPŁA, REKUPERACJA, DUŻA DZIAŁKANieruchomość położona w Dąbrowie blisko Poznania w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, posiada ogromny potencjał ze względu na powier...

Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

3 300 000 PLN (9 244 zł/m2)

7
3
357 m2
2017