• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Dąbrowa

Znalezionych ofert: 148

13895901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202757 13895901 PIĘKNA DZIAŁKA W OTULINIE LASU POD TWÓJ DOM, RAJ DLA GRZYBIARZY! DĄBROWA GMINA KUŚLIN, MPZP Oferujemy pięknie położone działki przy ścianie lasu, teren o powierzchni 3,3092ha położony w miejscowości Dąbrowa gm. Kuślin.( 60 km od centrum Poznania) zo...

Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Kuślin)

102 300 PLN (93 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15887351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27781643 15887351 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 84 m², usytuowane na 1. piętrze bez windy w bloku z lat 80-tych przy ul. Wojska Polskiego.Lokal bez sąsiadów bocznych, z dużym balkonem i pięknym widokiem oraz funkcjonalnym układem pomieszczeń. Idealn...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

638 000 PLN (7 595 zł/m2)

3
-
84 m2
1980
15656425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23411531 15656425 Działka rolno-budowlana, w części zalesiona, o powierzchni 16,357 m2, zlokalizowana w miejscowości Dąbrowa, powiat tomaszowski gmina Lubochnia. Działka o wymiarach 37m szerokości, na 442 m długości. W drodze przy działce jest prąd, woda i światłowód....

Dąbrowa (Łódzkie, gm. Lubochnia)

650 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
16357 m2
-
15868358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27380841 15868358 WYSOKI STANDARD DĄBROWA GÓRNICZA MYDLICE 3 POKOJE BALKON GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w nowoczesnej aranżacji o powierzchni 61,50m² , położone na VIII piętrze. Do...

Dąbrowa Górnicza (Mydlice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

529 000 PLN (8 672 zł/m2)

3
-
61 m2
1986
15862984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27235174 15862984 Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 83 m², położony w Dąbrowie Górniczej, który łączy wygodę mieszkania z przestrzenią i prywatnością domu. Nieruchomość wyróżnia się bezpośrednim wejściem z zewnątrz, prywatnym ogrodem o powierz...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

899 000 PLN (10 831 zł/m2)

3
1
83 m2
2020
15213300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 12759528 15213300 Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości! Przedstawiam ofertę sprzedaży działki rolnej 4731m2 - idealna jako lokata kapitału w rozwijającej się części Gminy Błędów.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: ...

Dąbrowa Górnicza (Błędów) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

307 515 PLN

-
-
4731 m2
-
14733289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3011763 14733289 Polecam do zakupu działkę z wydanymi warunkami dla 2 domów jednorodzinnych o powierzchni 3001m2. Działka położona w cichym i spokojnym miejscu w bliskiej odległości od Stargardu ok 7 km. w bezpośrednim sąsiedztwie już sprzedane działki a na niektóryc...

Stara Dąbrowa (Zachodniopomorskie, gm. Stara Dąbrowa)

59 000 PLN

-
-
1492 m2
-
15506859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20090295 15506859 Polecam do zakupu działkę z wydanymi warunkami dla 2 domów jednorodzinnych o powierzchni 3001m2. Działka położona w cichym i spokojnym miejscu w bliskiej odległości od Stargardu ok 7 km. w bezpośrednim sąsiedztwie już sprzedane działki a na niektóryc...

Stara Dąbrowa (Zachodniopomorskie, gm. Stara Dąbrowa)

59 000 PLN

-
-
1492 m2
-
15886542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27761951 15886542 Kontakt telefoniczny: 509988902GRUNT INWESTYCYJNY – DĄBROWA GÓRNICZA, AL. J. PIŁSUDSKIEGONieruchomość gruntowa o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w Dąbrowie Górniczej przy al. Józefa Piłsudskiego, w rejonie intensywnie rozwijającej się zabudo...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 800 000 PLN

-
-
2477 m2
-
15845224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26857764 15845224 Polecamy na sprzedaż dom - budynek usługowy idealny pod inwestycję!Nieruchomość zlokalizowana w Dąbrowie - oddalonej około 10 km od Mogilna.Na powierzchnię obiektu 900 m2 składają się 2 połączone ze sobą budynki :- jeden wybudowany w 1996 roku (skład...

Dąbrowa (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dąbrowa)

399 000 PLN (443 zł/m2)

2
-
900 m2
1996
15146058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10955771 15146058 Polecam do sprzedaży urokliwą działkę o powierzchni 6800 m2 , położoną w Dąbrowie Chełmińskiej - Otowice. Dojazd do posesji drogą asfaltową położona u zbiegu ulic Dębowej i Szkolnej. Działka objęta MPZP - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, ...

Dąbrowa Chełmińska (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dąbrowa Chełmińska)

486 000 PLN

-
-
6800 m2
-
15380953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17270283 15380953 Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1852 m2 . Działka objęta MPZP Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenów: 1) dopuszcza się lokalizację na poszczególnych działkach jednego wolno stojącego budynku mieszkalnego...

99 000 PLN

-
-
1852 m2
-