• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Grudziądz

Znalezionych ofert: 66

15860925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27189826 15860925 Dom na sprzedaż - okolice Centrum Grudziądza, duża działka Na sprzedaż przestronny dom piętrowy położony w atrakcyjnej lokalizacji - w pobliżu centrum Grudziądza (3 przystanki tramwajem), a jednocześnie w spokojnej  okolicy. Dom o powierzchni 136m,...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

1 590 000 PLN (11 691 zł/m2)

4
-
136 m2
2000
15849412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26965528 15849412 Nowoczesne, gotowe do wprowadzenia na os.Kopernika !!! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 61,50 m2, po generalnym remoncie. Lokal położony na 1 piętrze zadbanego budynku składa się z: - sal...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

399 000 PLN (6 541 zł/m2)

3
-
61 m2
-
15833716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wielorodzinny 27092554 15833716 Kamienica o powierzchni 300 m2 w samym centrum Grudziądza składająca się z wynajmowanego lokalu użytkowego na parterze o powierzchni 72 m2 i wolnych lokali mieszkalnych na pierwszym piętrze 73 m2 i na drugim i trzecim piętrze lokal dwupoziomowy o pow...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

695 000 PLN (2 317 zł/m2)

11
-
300 m2
-
15488676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19705605 15488676 Kobylanka kGrudziądza . Budynek murowany o powierzchni całkowitej 240 m2 i drugi budynek murowany o powierzchni całkowitej 60 m2  na cele usługowo-magazynowe . Działka o powierzchni 2.868 m2 Wydana Decyzja o zmianie sposobu użytkowania z gospodarczeg...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

249 000 PLN (830 zł/m2)

11
-
300 m2
-
15674848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23740712 15674848 Kobylanka kGrudziądza .  Wydana Decyzja o zmianie sposobu użytkowania z gospodarczego na Mieszkalno-Usługowy . Budynek murowany o powierzchni całkowitej 240 m2 i drugi budynek murowany o powierzchni całkowitej 60 m2  na cele usługowo-magazynowe . Dzi...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

249 000 PLN (830 zł/m2)

11
-
300 m2
-
15840645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26780798 15840645 Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie mieszkanie położone Centrum Miasta blisko Rynku ! Mieszkanie położone na parterze w kamienicy o powierzchni użytkowej ok 65 m2 składające się z 3 dużych pokoi, kuchni oraz łazienki. Do mi...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

179 000 PLN (2 754 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15509292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Magazyn klasy A – kujawsko-pomorskie 20117570 15509292 MAGAZYN W LOKALIZACJI, W KTÓREJ LOGISTYKA REALNIE SIĘ OPŁACANa sprzedaż w pełni funkcjonalny obiekt magazynowy wysokiego składowania o powierzchni 2029 mkw, zlokalizowany w województwie kujawsko-pomorskim, bezpośrednio przy autostradzie A1 oraz drodz...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

12 300 000 PLN (6 062 zł/m2)

7
-
2029 m2
2022
15815189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26619267 15815189 Pokrzywno 3 kilometry do granicy Grudziądza ! W pełni uzbrojona działka budowlana ,przyłącze: prąd ; i woda na działce, przy działce kanalizacja , gaz i sieć telekomunikacyjna , droga dojazdowa utwardzona , oświetlenie ulicy gminne . Wydana beztermin...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

130 000 PLN (91 zł/m2)

-
-
1426 m2
-
15814576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26618585 15814576 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 76 m2. W skład usytuowanego na 4 piętrze mieszkania wchodzą : salon ok.25m2 z wyjściem na balkon, 3 sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka, wc oraz przedp...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

419 000 PLN (5 513 zł/m2)

4
1
76 m2
-
15739721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24936357 15739721 Ostatnia działka z zespołu 3 działek Cena do negocjacji Węgrowo Działka z wydaną Decyzją o Warunkach Zabudowy budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w bezpośrednim sąsiedztwie Grudziądza . Media prąd woda i kanalizacja w pobliżu działki. Sąsiednie dzi...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

172 800 PLN (120 zł/m2)

-
-
1440 m2
-
14371511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny wolnostojący 124829 14371511 Rewelacyjna okazja pod Inwestycję !! Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie Kamienicę na os. Kawalerii Polskiej o powierzchni 450 m2, . składającą się z 8 lokali mieszkalnych. 4 mieszkania o powierzchni 33m2 4 mieszkania o pow...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

675 000 PLN (1 500 zł/m2)

11
-
450 m2
-
15633075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe mieszkanie 72 m2. Wisła za oknem. 22886704 15633075 Widok na Wisłę, 72 mkw powierzchni i cztery niezależne pokoje - to trzy elementy, które od razu wyróżniają tę ofertę. Do tego pełne wyposażenie i lokal gotowy do wprowadzenia, bez konieczności planowania remontu.Mieszkanie sprzedawane jest w całości ...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

380 000 PLN (5 278 zł/m2)

4
1
72 m2
1979