• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Grudziądz

Znalezionych ofert: 67

15633075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe mieszkanie 72 m2. Wisła za oknem. 22886704 15633075 Widok na Wisłę, 72 mkw powierzchni i cztery niezależne pokoje - to trzy elementy, które od razu wyróżniają tę ofertę. Do tego pełne wyposażenie i lokal gotowy do wprowadzenia, bez konieczności planowania remontu.Mieszkanie sprzedawane jest w całości ...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

380 000 PLN (5 278 zł/m2)

4
1
72 m2
1979
15803275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26290096 15803275 Wizualizacje w tej ofercie mają charakter poglądowy – pokazują możliwy styl i pomysł na aranżację wnętrza.Jeśli podoba Ci się ta koncepcja, nasi architekci opracują projekt wnętrz nieruchomości spełniający wszystkie wymagane normy. Skontaktuj się z n...

Grudziądz (Osiedle podleśne-mniszek) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

890 000 PLN (3 423 zł/m2)

6
2
260 m2
1988
15509874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! 4 mieszkania w cenie jednego!! 20128462 15509874 4 mieszkania w cenie 1. Wyremontowana kamienica.Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą dla Inwestora - możliwość zakupu 4 mieszkań zlokalizowanych na poddaszu.Mieszkania w odrestaurowanej kamienicy, centrum Grudziądza! Poddasze (na które składa...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

180 000 PLN (720 zł/m2)

9
4
250 m2
1900
15522597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica 3-piętrowa w Grudziądzu 7 mieszkań 20449402 15522597 Kamienica w Grudziądzu na sprzedaż!Biuro Nieruchomości Apartament oferuje Państwu kamienicę położoną w świetnej lokalizacji - w sercu Grudziądza. W pobliżu nieruchomości znajdują się sklepy, restauracje oraz komunikacja miejska. Charakterystyka budyn...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

850 000 PLN (4 250 zł/m2)

7
5
200 m2
1900
15508186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna cicha i zielona działka w Grudziądzu!! 20114370 15508186 Działka położona jest na skraju miejscowości w zacisznym miejscu, niesamowity klimat do odpoczynku w ciszy i spokoju przy jednoczesnym szybkim dostępie do Grudziądza (około 10 minut).- powierzchnia działki - 1371 m2. Media w drodze:- woda,- prąd,- ka...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

110 000 PLN

-
-
1371 m2
-
15785211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 25867719 15785211 Oferujemy działkę ROD na Ogrodach działkowych Kolejarz w Grudziądzu. Działka ma powierzchnię 500 m , jest ogrodzona i wyposażona w kanalizację zbiorczą o pojemności 1000 litrów. Na działce znajduje się własne ujęcie wody. Na terenie znajduje się dome...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

85 000 PLN (170 zł/m2)

-
-
500 m2
-
15687710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 23970562 15687710 Na sprzedaż wyjątkowa działka ROD - 800 m pełna możliwości! Marzysz o własnym zielonym azylu z dala od miejskiego zgiełku? Ta przestronna działka o powierzchni 800 m to idealne miejsce na odpoczynek, rekreację i realizację ogrodniczych pasji! Najważn...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

39 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15674518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 23728066 15674518 Centrum - oferujemy Państwu lokal użytkowy o powierzchni ponad 55m2 . Lokal składa się z sali konsumenckiej, baru, kuchni, zmywalni, WC dla personelu, WC dla gości oraz przynależnego pomieszczenia gospodarczego. W lokalu założony jest alarm. Lokal by...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

189 000 PLN (3 436 zł/m2)

11
-
55 m2
-
15566243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21473085 15566243 Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze Działka budowlana położona przy ulicy Jaśminowej róg Bławatkowej bardzo blisko Jeziora Wielkie Tarpno. Wszystkie media wzdłuż działki prąd , gaz , woda , kanalizacja , sieć telefoniczna. Nowe oświet...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

295 000 PLN (298 zł/m2)

-
-
990 m2
-
15411986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17945957 15411986 Do sprzedaży warsztat samochodowy dotychczas wulkanizacja. Super lokalizacja przy trasie średnicowej w pobliżu Castoramy. Hala warsztatowa 60 m2 druga część warsztatu z pomieszczeniem biurowym i zapleczem socjalnym oraz magazynem 130 m2 Możliwość pro...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

395 000 PLN (2 079 zł/m2)

11
-
190 m2
-
15575707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21654036 15575707 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu o powierzchni zabudowy 220 m2 , pow. użytkowa 180 m , usytuowanego na malowniczej działce o powierzchni 4428 m , graniczącej z pięknym Jeziorem Wielkie Tarpno. Ten nowoczes...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

2 990 000 PLN (13 591 zł/m2)

4
2
220 m2
2020
15550907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20973116 15550907 Oferujemy na sprzedaż trzy działki budowlane znajdujące się w spokojnej okolicy (Wschodnie Owczarki) gmina Grudziądz ulica Nasturcjowa 2 w sąsiedztwie lasu o powierzchni 1 900 m2 oraz dwie  działki o powierzchni  2 000 m2 , cena za metr wynosi 110,00...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

209 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
1900 m2
-