• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Katowice

Znalezionych ofert: 453

15844555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26840727 15844555 ===== PanewnikiŁąkowa ===== Do sprzedania apartament zlokalizowany na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, na pierwszym pietrze niskiego apartamentowca. Na powierzchnie 91,6m2, składa się: + przestronny przedpokój i hol; szafy w zabudowie na wymiar ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

820 000 PLN (9 011 zł/m2)

4
-
91 m2
-
15814659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26603633 15814659 Jeżeli szukasz nieruchomości charakteryzująca się przed wszystkim: - duża intymna działka o powierzchni 1723m2 - co dziś już jest bardzo rzadko spotykane w tej okolicy - domu wolnostojącego z możliwością rozbudowy lub innej aranżacji - lokalizacji...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

1 399 000 PLN

-
-
1723 m2
-
15882094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657320 15882094 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie ze w nowo-oddanej inwestycji przy ul. Bytkowskiej w KatowicachOtoczenie nieruchomości:Otoczenie nieruchomości to połączenie miejskiej infrastruktury z naturalnym spokojem. W najbliższ...

Katowice (Wełnowiec - józefowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

452 400 PLN (12 227 zł/m2)

2
1
37 m2
2024
15831048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26685774 15831048 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel.602 101 602Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą na sprzedaż całość dwóch identycznych segmentów w zabudowie bliźniaczej (bliźniak) o łącznej powierzchni użytkowej ok. 220 m, u...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 000 PLN (11 364 zł/m2)

6
4
220 m2
1978
15802877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26280831 15802877 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 60 m2, usytuowanej na 3 piętrze. Nieruchomość wykończona z dbałością o szczegóły, gotowa do wprowadzenia. Budynek mieści się zaraz obok Galerii ...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

570 000 PLN (9 500 zł/m2)

3
2
60 m2
1905
15841583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26792000 15841583 Wojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37 m w zadbanej kamienicy przy ul. Krakowskiej 156a w Katowicach Szopienice, osiedle Wilhelmina. Mi...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

156 900 PLN (4 358 zł/m2)

1
-
36 m2
1870
15843727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26813388 15843727 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, wyremontowanej kamienicy, 10 min od samego centrum Katowic.Kamienica z lokalem użytkowym i mieszkaniami, położona w Katowicach przy jednym z głównych depta...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

2 300 000 PLN (5 502 zł/m2)

10
4
418 m2
-
13718783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2022634 13718783 SERCE KATOWIC - CENTRUM MIASTA PIĘKNY APARTAMENT DO SPRZEDAŻY Prezentowana nieruchomość znajduję się na 3 pietrze w 4 piętrowej kamienicy, zadbanej i bardzo estetycznej, wejście zabezpieczone domofonem. KLIMATYZACJA W CAŁY MIESZKANIU. LOKAL SK...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

1 900 000 PLN (16 522 zł/m2)

3
-
115 m2
-
15888724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27821483 15888724 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJILokalizacja: Katowice – Zarzecze ul. Grota Roweckiego, druga linia zabudowyPowierzchnia domu: 225 m²Powierzchnia działki: 926 m²Cena: 1 487 000 zł⸻Kluczowe atuty:LokalizacjaKatowice – Zarzecze, jedna z najbardzie...

Katowice (Zarzecze) (Śląskie, gm. Katowice)

1 487 000 PLN (6 609 zł/m2)

5
-
225 m2
-
15870326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27427147 15870326 Na sprzedaż w pełni umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone w Katowicach Ligocie, w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym, 3-piętrowym budynku p...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

385 000 PLN (10 694 zł/m2)

2
1
36 m2
1965
15746773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25087474 15746773 Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana z wydanymi Warunkami Zabudowy położona w spokojnej, zielonej okolicy - Katowice - Ligota, u zbiegu ulic Żołnierskiej i Armii Krajowej Powierzchnia: 728 m² Wymiary: 21x28x22x11 Kształt: niere...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

508 800 PLN

-
-
728 m2
-
15867867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27355101 15867867 KONIECZNIE ZOBACZ SPACER 3D ZAŁĄCZONY DO OGŁOSZENIA !Szukasz wyjątkowego, niestandardowego, przestronnego, 4 pokojowego, wykończonego apartamentu, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Katowicach?Na sprzedaż apartament o powierzchni użytkowej...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

849 000 PLN (12 672 zł/m2)

4
1
67 m2
2023