• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kielce Centrum

Znalezionych ofert: 107

15763925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25436898 15763925 Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 71 m2 , zlokalizowane w Centrum Kielc, przy ul. Słowackiego. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze w kameralnej, prywatnej kamienicy, w której znajdują się jedynie dwa...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

799 000 PLN (11 254 zł/m2)

2
-
71 m2
1950
15869170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27403008 15869170 Lokal usługowy 171,23 m² - centrum Kielc, ul. Warszawska Na sprzedaż przestronny, reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 171,23 m², usytuowany na parterze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z 2012 roku, zlokalizowanego w ś...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 660 500 PLN (9 711 zł/m2)

11
-
171 m2
2012
15836398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26711393 15836398 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70.12 m2 zlokalizowane na III piętrze nowego budynku zlokalizowanego centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym, - 3 sypialnie, - łazienka, - p...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

701 200 PLN (10 017 zł/m2)

4
-
70 m2
2024
15828029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26645612 15828029 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33,44 m2, po generalnym remoncie, zlokalizowane w centrum Kielc. Nieruchomość usytuowana jest na 1. piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1951 roku , wyposażonej w windę oraz podjazd dla ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

330 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
33 m2
1951
15822307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26645590 15822307 < REZERWACJA > Na sprzedaż lokal o pow. 74,91 m2 zlokalizowany na parterze budynku w ścisłym centrum Kielc. Budynek z 2006r. To doskonała lokalizacja z dużym ruchem pieszym i samochodowym . Obecnie lokal funkcjonuje jako gab...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

686 550 PLN (9 278 zł/m2)

11
-
74 m2
2006
15680112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23821087 15680112 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany lokal na działalność handlową, usługową lub biuro o pow. 129,95 m2 , usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza Tower II . Lokal w stanie deweloperskim, do adaptacji. Duża witryna. Ogrzew...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 886 595 PLN (14 512 zł/m2)

11
-
130 m2
2024
15697648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24134336 15697648 Na sprzedaż zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 898 m2 , położona w centrum miasta przy ulicy Zagnańskiej. Nieruchomość zabudowana jest zespołem mieszkalnych budynków wielorodzinnych (kamienicą i oficyną z przybudówkami) o dwóch kondygna...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 700 000 PLN

-
-
898 m2
-
15694878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24094422 15694878 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,50m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,20 m2), - pokój (...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

486 000 PLN (12 150 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15664845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23565100 15664845 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,20 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (22,20 m2), - 2 poko...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

585 200 PLN (11 042 zł/m2)

3
-
53 m2
2025
15678319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23810629 15678319 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany lokal na działalność handlową, usługową lub biuro o pow. 83,58 m2 , usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza Tower II. Lokal w stanie deweloperskim. Duża witryna, ogrzewanie i ciepła w...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 490 649 PLN (17 960 zł/m2)

11
-
83 m2
2024
15629168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22824787 15629168 REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie o pow. 65,51 m2 położone w kamienicy, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta, przy ul. Sienkiewicza. Kamienica w podwórzu. Mieszkanie położone na parterze, w jednopiętrowej kamienicy wzniesionej w 1931 roku. ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

442 000 PLN (6 800 zł/m2)

2
-
65 m2
1931
15625103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22712761 15625103 REZERWACJA Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,94 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 4-pietrowym bloku z 2005 roku z windą, w centrum, przy ulicy Warszawskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem kuchennym o pow. 27,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

720 000 PLN (9 474 zł/m2)

3
-
76 m2
2005