• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Bronowice

Znalezionych ofert: 307

15891552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897725 15891552 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokaliz...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

785 149 PLN (19 150 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15892017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897723 15892017 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

754 730 PLN (20 398 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15891550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897710 15891550 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

776 070 PLN (20 975 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15892015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897709 15892015 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

961 091 PLN (17 474 zł/m2)

2
-
55 m2
2026
15891922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897708 15891922 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 639 981 PLN (17 083 zł/m2)

3
-
96 m2
2026
15892014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897702 15892014 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

734 643 PLN (19 855 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15891828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897701 15891828 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 126 229 PLN (17 597 zł/m2)

3
-
64 m2
2026
15891920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897694 15891920 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

779 784 PLN (19 019 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15891732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897684 15891732 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 177 018 PLN (16 578 zł/m2)

3
-
71 m2
2026
15891925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897729 15891925 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokaliz...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

851 736 PLN (16 380 zł/m2)

2
-
52 m2
2026
15891832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897728 15891832 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokaliz...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

789 214 PLN (19 249 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15891645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897726 15891645 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 208 PLN (16 432 zł/m2)

3
-
70 m2
2026