• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Zwierzyniec

Znalezionych ofert: 43

15878928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602965 15878928 Dom wolnostojący w cichej części krakowskich Bielan Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej okolicy - na krakowskich Bielanach, w dzielnicy Zwierzyniec. Układ pomieszczeń: Piwnica: dwa pomieszczenia gospodarcze oraz garaż Pa...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 200 000 PLN (6 630 zł/m2)

4
-
181 m2
1960
15872109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27485592 15872109 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIEleganckie mieszkanie w sercu Salwatora - 98 m² Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 98 m², położone na 3 piętrze kameralnej kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 000 PLN (21 429 zł/m2)

3
-
98 m2
1930
15562710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21382145 15562710 Wyjątkowy apartament z ogrodem - Wola Justowska, ul. Wiosenna Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na Woli Justowskiej przy ul. Wiosennej. Nieruchomość wyr&oa...

Kraków (Zwierzyniec), Wiosenna

1 250 000 PLN (17 606 zł/m2)

2
1
71 m2
2009
15830259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26665819 15830259 Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, wykończony, gotowy do zamieszkania, z garażem w domu, dużym tarasem, położony na działce o powierzchni 251 m2 w Krakowie w dzielnicy Zwierzyniec. ATUTY: - taras o powierzchni około 10 m2 - stych zaado...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 000 PLN (10 000 zł/m2)

6
-
260 m2
1988
15800874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26223359 15800874 Mieszkanie 5-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 103,42 m2, z dwoma balkonami, usytuowane na pierwszym piętrze bliźniaka położonego przy spokojnej ulicy Emaus. ATUTY! * funkcjonalny układ pomieszczeń, dobrze doświetlone * dwupoziom...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 550 000 PLN (15 049 zł/m2)

5
-
103 m2
2022
15829439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26648095 15829439 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Uzbrojona działka 1184m2 m2 z pozwoleniem na budowę w Krakowie - Przegorzałach Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 1184 m 2 położoną w nadwiślańskiej części Krakowskich Przegorzał - j...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 190 000 PLN

-
-
1184 m2
-
15829430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26648093 15829430 * Zdjęcia należą do właściciela oferty. Uzbrojona działka 850 m2 z pozwoleniem na budowę w Krakowie - Przegorzałach Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 850 m 2 położoną w nadwiślańskiej części Krakowskich Przegorzał - jedn...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

892 500 PLN

-
-
850 m2
-
15829494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26648117 15829494 Na sprzedaż domy wolnostojące w dzielnicy Zwierzyniec. Lokalizacja w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa. Zaraz koło Lasu Wolskiego, Zoo, Błonia, Kopiec Kościuszki i Piłsudskiego. Do Centrum Krakowa dojazd 15 minut komunikacją miejską MPK...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 899 000 PLN (11 943 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15825451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26647135 15825451 Szanowni Państwo, Mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym miejscu komfort i prywatność. Lokalizacja ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 176 475 PLN (17 552 zł/m2)

4
-
124 m2
2023
15825410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26647136 15825410 Szanowni Państwo, Mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym miejscu komfort i prywatność. Lokalizacja ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 186 975 PLN (17 637 zł/m2)

4
-
124 m2
2023
15623239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 22668972 15623239 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie o ogromnym potencjale. !!! KAMIENICA zadbana, na bieżąco rewitalizowana z windą !!! !!! MIESZKANIE dla RODZINY INWESTYCYJNE POD DZIAŁALN...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 190 000 PLN (19 554 zł/m2)

5
-
112 m2
1934
15791437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25991800 15791437 Dodatkowo: balkon, duża piwnica; Rozkład: dwustronny, korzystny układ, pokoje przechodnie, ustawne; Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,91m2 mieszczące się na parterze w 3 piętrowej odnowionej kamienicy przy ul. Kasztelańska okolica ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

925 000 PLN (17 130 zł/m2)

2
1
54 m2
-