• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Międzyzdroje

Znalezionych ofert: 74

15700762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartamenty Międzyzdroje 24197175 15700762 Apartamenty z wykończeniem pod klucz na sprzedaż w inwestycji zlokalizowane w popularnym nadmorskim kurorcie - w Międzyzdrojach.Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy lokal w prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w zachodniej, najbardziej naturalnej części...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

1 252 785 PLN (23 637 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15352380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
apartament z widokiem na morze Międzyzdroje 16588802 15352380 Apartament o powierzchni 66,09m2 z widokiem na morze położony przy plaży w Międzyzdrojach. Kompleks kusi swą niebanalną architekturą do wakacyjnego wypoczynku. Projekt inspirowany nadmorską bryzą oraz bałtycką falą zakłada kształt spirali, dzięki któ...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

2 840 000 PLN (43 030 zł/m2)

3
1
66 m2
-
15352373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
apartament z widokiem na morze Międzyzdroje 16588801 15352373 Apartament o powierzchni 97,30m2 z widokiem na morze położony przy plaży w Międzyzdrojach. Kompleks kusi swą niebanalną architekturą do wakacyjnego wypoczynku. Projekt inspirowany nadmorską bryzą oraz bałtycką falą zakłada kształt spirali, dzięki któ...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

4 000 000 PLN (41 237 zł/m2)

4
1
97 m2
-
15831163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26689100 15831163 Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny apartament znajdujący się w nowoczesnym kompleksie Sea&Forest Międzyzdroje, wybudowany w 2025r.Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, dział III i IV bez wpisów.Apartament gotowy do wydania od zaraz.Na ...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

772 000 PLN (20 904 zł/m2)

2
1
36.93 m2
2025
15803122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26287710 15803122 Na sprzedaż oferuję komfortowy, w pełni wyposażony apartament położony zaledwie kilka kroków od plaży, w jednej z najbardziej prestiżowych części Międzyzdrojów. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod dochodowy wynajem krótkoterminow...

Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego

820 000 PLN (17 083 zł/m2)

2
2
48 m2
2005
15763452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25426716 15763452 Apartament w Międzyzdrojach z widokiem bocznym na morze, zaledwie 100m od plaży. Apartament oddany do użytku w 2020r. Apartamentowiec, w którym się znajduje, to nowoczesny budynek bez barier, wyposażony w dwie windy przystosowane dla osób niepełnospr...

Międzyzdroje, Promenada Gwiazd

1 480 000 PLN (34 267 zł/m2)

2
1
43.19 m2
2019
15565838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21466885 15565838 Apartament w Międzyzdrojach z widokiem bocznym na morze, zaledwie 100m od plaży. Apartament oddany do użytku w 2020r. Apartamentowiec, w którym się znajduje, to nowoczesny budynek bez barier, wyposażony w dwie windy przystosowane dla osób niepełnospr...

Międzyzdroje, Promenada Gwiazd

1 510 000 PLN (34 420 zł/m2)

2
1
43.87 m2
2019
15773705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25635233 15773705 Twoje miejsce nad Bałtykiem – Wyjątkowe mieszkanie w Międzyzdrojach Poznaj nieruchomość, która zachwyca stylem, lokalizacją i możliwościami. To słoneczne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 45 m², usytuowane w eleganckiej kamienicy w sercu Międzyzd...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

699 000 PLN (15 533 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15735155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24850015 15735155 Lokalizacja Nieruchomość położona tuż przy nadmorskiej promenadzie, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży. To prestiżowa lokalizacja, która gwarantuje zarówno wyjątkowy klimat wypoczynku, jak i doskonały potencjał inwestycyjny. Bliskość morza, deptaka, ka...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

1 325 000 PLN (26 047 zł/m2)

2
1
50.87 m2
2019
15789937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25951001 15789937 Na sprzedaż oferujemy Państwu piękny apartament z widokiem na Międzyzdrojemieszkanie w pełni wyposażone i ładnie wykończone składa się z salonu i aneksu kuchennego z bezpośrednim wyjściem na balkon, dodatkowo łazienka i sypialnia z garderobą również ...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

699 000 PLN (15 973 zł/m2)

2
1
43.76 m2
2019
15771550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25587338 15771550 MIĘDZYZDROJE!Na sprzedaż oferujemy Państwu piękny apartament z widokiem na morzemieszkanie w pełni wyposażone i solidnie wykończoneskład: salon + aneks kuchenny, balkon z dwoma wejściami (z salonu i sypialni), łazienka, sypialniapełne wyposażenie RTV...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

929 000 PLN (21 660 zł/m2)

2
1
42.89 m2
2022
15708103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24335474 15708103 Na sprzedaż oferujemy Państwu wyjątkowy apartament w Międzyzdrojach w kompleksie Golden Tulipmieszkanie znajduje się na 4 piętrze budynku apartamentowego w unikalnej, kameralnej i cichej jego części w samej otulinie lasuświetna lokalizacja w Międzyzd...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

1 980 000 PLN (32 300 zł/m2)

2
1
61.3 m2
2012