• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Radom

Znalezionych ofert: 169

15840523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26777511 15840523 Na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w Radomiu przy ul. Mariackiej. To doskonała propozycja dla osób poszukujących alternatywy dla mieszkania, ceniących sobie spokój i wygodę własnego kawałka ziemi.Dom o powierzchni 54 mkw składa się z dwóch przes...

Radom (Planty) (Mazowieckie, gm. Radom)

450 000 PLN (8 333 zł/m2)

2
1
54 m2
1970
15801145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26227453 15801145 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 73 mkw, usytuowanego w sercu osiedla Akademickiego w Radomiu. Położone na 10. piętrze, to urokliwe mieszkanie oferuje przepiękne widoki i doskonałą lokal...

Radom (Os. akademickie) (Mazowieckie, gm. Radom)

435 000 PLN (5 959 zł/m2)

3
1
73 m2
1978
15693275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24060671 15693275 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej, położonej przy jednej z głównych arterii Radomia - ul. Struga.Ta imponująca działka inwestycyjna o powierzchni 8 512 m² stwarza niepowtarzalne możliwości dla ambitnych...

Radom (Nad potokiem) (Mazowieckie, gm. Radom)

4 700 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
8512 m2
-
15826712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633270 15826712 Rzadko spotykana relacja ceny do metrażu w tej lokalizacji.Prawie 70 m² i 4 pokoje w centrum miasta w poziomie cenowym, który daje realną przewagę przy zakupie.KLUCZOWE PARAMETRY* 69,2 m²* 4 pokoje* 1 piętro* Balkon* Miejsce postojowe za szlabanem* P...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

380 000 PLN (5 507 zł/m2)

4
1
69 m2
1971
15776774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25717736 15776774 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Radomia, zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie bliskość centrum miasta i wszelkie udogodnienia, jakie oferuje ta lokalizacja.Mieszkanie o powierzchni 38 mkw ofer...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

215 000 PLN (5 811 zł/m2)

1
1
37 m2
1980
15801399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26240956 15801399 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,95 m² zlokalizowane w Radomiu, na Osiedlu XV-lecia przy ulicy 11 Listopada. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze i oferuje zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta. To idealna propozyc...

Radom (Os. xv-lecia) (Mazowieckie, gm. Radom)

285 000 PLN (5 377 zł/m2)

3
1
53 m2
1970
15779331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25771480 15779331 Oferuję działkę przemysłowo - usługową przy ulicy Kieleckiej. Działka zlokalizowana jest na zbiegu ulic Kieleckiej i Hodowlanej.Nieruchomość oddalona jest od:- trasa S7 Kraków - Warszawa - 8 min- Warszawa - 1h 10 min- Kielce - 45 min- Kraków - 2h 45 ...

Radom (Halinów) (Mazowieckie, gm. Radom)

5 500 000 PLN (429 zł/m2)

-
-
12809 m2
-
15671259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23669094 15671259 Do sprzedania KAMIENICA usytuowana w centrum Radomia, przy ul. Moniuszki (!). Całkowita powierzchnia budynku: 764m 2 . Budynek posiada cztery kondygnacje, w skład których wchodzą: lokal użytkowy i 7 mieszkań. Łącznie powierzchnia 8 lokali wyno...

Radom (Śródmieście), Stanisława Moniuszki

2 600 000 PLN (3 403 zł/m2)

-
1
764 m2
-
15709829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24365808 15709829 Do sprzedania cała kamienica usytuowana w samym centrum Radomia. Budynek posiada cztery kondygnacje, w skład których wchodzą: lokal użytkowy i 7 mieszkań. Łącznie powierzchnia 8 lokali wynosi 563m (39,12m, 76,65m, 50,07m, 98,64m, 71,54m,...

Radom (Śródmieście), Stanisława Moniuszki

2 600 000 PLN (3 408 zł/m2)

1
-
763 m2
-
15889666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27856720 15889666 PRONAR Spółka z o.o. w Radomiu oferuje do sprzedaży za cenę 3 950 000 zł brutto dwie nieruchomości gruntowe z prawem użytkowania wieczystego o łącznej powierzchni 1 889 m² zabudowane budynkiem przemysłowo-biurowym stanowiącym odrębny od gruntu przedm...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 950 000 PLN (4 877 zł/m2)

1
-
810 m2
-
15450286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18840558 15450286 Biuro Nieruchomości Metrohouse przedstawia Państwu sprzedaż działki budowlanej w Radomiu przy ulicy Wiolinowej o powierzchni 648 m².Dostępne media to: woda, prąd, gaz. Wymiary około: 22m 29m.Atrakcyjna okolica w pobliżu zielonych obszarów idealnych ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

179 000 PLN (276 zł/m2)

-
-
648 m2
-
15845128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26851787 15845128 Szukasz gotowego mieszkania, które łączy tętniące życie centrum z funkcjonalnością? A może bezpiecznej przystani dla kapitału pod wynajem?Prezentujemy ustawne, 1-pokojowe mieszkanie (34,56 m²), które dzięki swojej lokalizacji i układowi jest prawdziw...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

269 000 PLN (7 912 zł/m2)

1
1
34 m2
1970