• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Trzcianka

Znalezionych ofert: 50

15823067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26614472 15823067 Nowoczesny dom gotowy do zamieszkania idealny dla rodzin i młodych par Wyjątkowa oferta, przytulny dom jednorodzinny położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji Trzcianki . Dom o powierzchni użytkowej 126,80 m² (w tym 99,12 ...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

849 000 PLN (6 738 zł/m2)

4
1
126 m2
2022
15818173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26582335 15818173 RPNOGŁOSZENIE O PRZETARGACH USTNYCH NIEOGRANICZONYCH I OGRANICZONYCHNA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY TRZCIANKA,WYZNACZONYCH NA DZIEŃ 11 lutego 2026 r., od godz. 10:00 SALA SESYJNA URZĘDU MIEJSKIEGO TRZCIANKI L.p.Położenie i oznac...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

100 000 PLN (2 336 zł/m2)

1
-
42.81 m2
-
15813790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26582373 15813790 RPNOGŁOSZENIE O PRZETARGACH USTNYCH NIEOGRANICZONYCHNA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY TRZCIANKA,WYZNACZONYCH NA DZIEŃ 4 lutego 2026 r., od godz. 10:00 SALA SESYJNA URZĘDU MIEJSKIEGO TRZCIANKI L.p.Położenie i oznaczenie nieruchomości...

Trzcianka, Bolesława Krzywoustego

196 800 PLN (207 zł/m2)

-
-
949 m2
-
15736438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24874222 15736438 Przestronne 3 pokoje z balkonem i zielonym widokiem - idealne dla rodziny lub inwestora! Szukasz mieszkania dostępnego "OD RĘKI", w dobrze zorganizowanej części Trzcianki? To 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Słowackiego łączy...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

269 000 PLN (4 559 zł/m2)

3
-
59 m2
1980
15328457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15926815 15328457 KLIMATYCZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM TRZCIANKI O POW. 50,5 m 2 W ofercie naszego biura posiadamy 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 50,5 m 2 . położone na I piętrze w klimatycznej kamienicy w samym sercu Trzcianki. Rozkład...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

379 000 PLN (7 580 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15719734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24580039 15719734 Wyjątkowe, wielopoziomowe mieszkanie w sercu Trzcianki - przestrzeń, styl i lokalizacja, której nie znajdziesz drugi raz! Trzcianka, ul. Kościuszki - centrum miasta Powierzchnia mieszkania: 96,56 m² + strych 31,73 m&s...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

499 000 PLN (5 198 zł/m2)

4
-
96 m2
1985
15396199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17596252 15396199 Trzcianka - przestronne mieszkanie bezczynszowe z garażem i ogródkiem! Szukasz dużego, wygodnego mieszkania dla swojej rodziny - z ogródkiem, garażem i pełną niezależnością? To alternatywa dla domku w centrum Trzcianki, z pe...

Trzcianka (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

620 000 PLN (6 458 zł/m2)

4
-
96 m2
-
15745317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25055372 15745317 Nowe osiedle domków jednorodzinnych – cisza, natura i świetna lokalizacja. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze 3208116, położona w rozwijającym się rejonie Trzcianki, w sąsiedztwie nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych. To wy...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

130 000 PLN

-
-
613 m2
-
15683637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23896449 15683637 Na sprzedaż działka (320868) na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w malowniczej Trzciance. Położona w bezpośrednim sąsiedztwie przyrody, otoczona lasami, oferuje ciszę i spokój. Idealne miejsce dla tych, którzy pragną harmonijnego życia w bliskośc...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

175 000 PLN

-
-
1049 m2
-
15471732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19320561 15471732 Na sprzedaż działka w obrębie miasta, w urzekającym otoczeniu lasów i jezior, na nowym osiedlu Przy Szafranowej.Dojazd do osiedla ulicą Ogrodową.Instalacja wodna i kanalizacyjna w drodze. Gazociąg w zależności od zainteresowania właścicieli działek.D...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

215 000 PLN

-
-
1283 m2
-
15647646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23239108 15647646 To mieszkanie w zabytkowej kamienicy, które wymaga generalnego remontu, oferuje ogromny potencjał dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji. Znajduje się na pierwszym piętrze, co zapewnia widoki na okolicę oraz naturalne światło wpadaj...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

110 000 PLN (1 555 zł/m2)

3
1
70.75 m2
-
15237111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Przemysłowo-Usługowa | Trzcianka | S8 13535902 15237111 Grunt inwestycyjny na sprzedaż Działkaobjęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona symbolem UP 4 oraz UP 6, gdzie głównym przeznaczeniem jest zabudowa usługowa i obiektów produkcyjnych, składów oraz magazynów. Działka o powierzc...

Trzcianka (Mazowieckie, gm. Brańszczyk)

2 529 000 PLN

-
-
12646 m2
-