• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ustka

Znalezionych ofert: 98

15727976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24728258 15727976 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w Ustce przy ulicy Krokusowej. To dom z możliwością wydzielenia na poszczególne mieszkania, znajdujące się na każdej kondygnacji. Dom przeszedł generalny remont w 2023 roku i od tej pory stoi nie ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

949 000 PLN (3 163 zł/m2)

1
-
300 m2
1980
15780968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25817260 15780968 Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 44,24 m2 usytuowany na wygodnym parterze przy ul. Uzdrowiskowej w Przewłoce pod Ustką (od 1 stycznia 2026 roku już Ustka).W skład nieruchomości wchodzi: salon z aneksem kuchennym, pokój, korytarz, łazie...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

700 000 PLN (15 909 zł/m2)

2
1
44 m2
2023
15609684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22383351 15609684 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z garażem, dużym balkonem i pomieszczeniem gospodarczym.Nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu wczasowym 'Na Wydmie' w Ustce.Lokal usytuowany jest na wygodnym I piętrze i składa się z: pokoju z an...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

649 000 PLN (14 422 zł/m2)

2
1
45 m2
2005
15836497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26712576 15836497 ŚWIETNA INWESTYCJA! Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w nadmorskiej Ustce.Znakomita lokalizacja! Nieruchomość oddalona zaledwie 1500 metrów od morza.W skład domu wchodzi:-Parter- 3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki z WC, przedpokój, hall, kotłowni...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 500 000 PLN (4 261 zł/m2)

12
9
352 m2
1970
15699817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24176041 15699817 Na sprzedaż atrakcyjny dom zlokalizowany w Ustce.Nieruchomość oddalona 1500 metrów od morza.W skład domu o powierzchni całkowitej 225,89 m2 (użytkowa 211,39 m2) wchodzi:-Parter- garaż, spiżarnia, pomieszczenie techniczne, kotłownia, kuchnia z jadalni...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 280 000 PLN (5 689 zł/m2)

6
2
225 m2
1986
15633558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 22898105 15633558 Na sprzedaż wyjątkowe 2 mieszkania bezczynszowe o powierzchni 151,5 m2 i 48,02 m2, położone w malowniczej Ustce przy ulicy Żeromskiego.W skład nieruchomości wchodzi:- Mieszkanie 151 ,5 m2- 4 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC oraz weranda.- M...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 850 000 PLN (9 296 zł/m2)

6
2
199 m2
1905
15333778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16059621 15333778 Na sprzedaż budynek techniczno - mieszkalny idealny na realizację własnego pomysłu inwestycyjnego. Całkowita powierzchnia użytkowa budynku techniczno - mieszkalnego wynosi 988,9 m2. Obiekt posiada trzy kondygnacje, w tym dwie naziemne.Do nieruchomośc...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

3 595 000 PLN (3 494 zł/m2)

11
-
1029 m2
-
15781644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25832259 15781644 Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 54,35 m2 usytuowany na I piętrze przy ul. Uzdrowiskowej w Przewłoce pod Ustką (od 1 stycznia 2026 roku już Ustka).W skład nieruchomości wchodzi: salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, korytarz, łazienka z...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

700 000 PLN (12 963 zł/m2)

3
1
54 m2
2023
15695965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24109594 15695965 REZERWACJA! NIESPOTYKANA OKAZJA! Na sprzedaż mieszkanie usytuowane 170 metrów od promenady nadmorskiej w Ustce.Powierzchnia: 73 m2, II piętro.W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój.Do mieszkania przynależy piwnica o pow...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

580 000 PLN (7 945 zł/m2)

2
1
73 m2
1960
15877549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27573043 15877549 Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 38 m², zlokalizowana w Ustce przy ulicy Grunwaldzkiej, w budynku Mariny.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, co zapewnia wygodny dostęp oraz komfort codziennego użytkowania. Lokal został zaproje...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

399 000 PLN (10 500 zł/m2)

1
-
38 m2
1990
15872600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27498718 15872600 NA SPRZEDAŻ - KOMFORTOWY APARTAMENT Z TARASEM PRZY BULWARZE PORTOWYM USTKA 54,15 m² PARTER TARAS Z WIDOKIEM NA NABRZEŻE PORTOWE 300 m DO PLAŻY Oferta sprzedaży apartamentu położonego w jednej z najbardziej pr...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

849 000 PLN (15 722 zł/m2)

2
-
54 m2
2010
15872533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27495937 15872533 NA SPRZEDAŻ - KOMFORTOWY APARTAMENT Z TARASEM PRZY BULWARZE PORTOWYM USTKA 55 m² PARTER TARAS Z WIDOKIEM NA NABRZEŻE PORTOWE 300 m DO PLAŻY Oferta sprzedaży apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

799 000 PLN (14 527 zł/m2)

2
-
55 m2
2010